Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok arról, ha pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha pár évvel (1-3) a férj/feleség halála után az özvegy újra megházasodik?

Figyelt kérdés

Chester Bennington (Linkin Park) özvegye, Talinda Bennington férje halála után két évvel jelentette be, hogy eljegyzték. Ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés, hogy ez még nem korai-e. Igaz, hogy már nem fiatalok, nem szabad sokáig húzni az időt, de szerintem ez még akkor is hamar történt.

Mit gondoltok, mennyi az "ideális" idő az újraházasodásig ilyen esetben?



2020. szept. 27. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-3 év teljesen jó a férj halála után.

Nekem a barátom halt meg. Az első pár hónap nagyon mélyponton voltam, de az élet folytatódott. Utána 1,5 évvel később kezdtem újra ismerkedni.

2020. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez van.
2020. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem korainak tűnik.
2020. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változhat, kinek mi a korai. Nem mindenki egyformán gyászol.
2020. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy eljegyzés is korainak tűnik 2 év után. Ezek szerint itt még rövidebb idő után történt meg. Feltéve, hogy Chester halála után jöttek össze, nem pedig a háta mögött is ment a kavarás.
2020. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem gondolok róla.

Ebben a helyzetben nincs sem íratlan, sem írott szabály, akkor házasodjon újra az özvegy, amikor úgy érzi eljött az ideje.



Nagyapám egy hete halt meg, most hétvégén meg megyek a nemrég született unokahúgom tejfakasztó bulijára, és én is ott fogok vidámkodni meg inni sógorommal és a barátaival. Ettől még nem szerettem kevésbé a Nagypapámat, és nem felejtettem el a rengeteg csodálatos nyarat, amit gyerekként náluk töltöttem. Csak feleslegesnek érzem kesergéssel tölteni az időt, gondolok rá ettől függetlenül sokat.

2020. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
OMG, tejfakasztó buli 😅 tényleg nagyon szerethetted a nagyapádat, ha egy héttel a halála után ilyen világszánalma eseményeken veszel részt
2020. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszból látszik, hogy mindannyian máshogy élünk meg mindent.


Igen, tényleg nagyon szerettem a nagyapámat. Volt időm elbúcsúzni tőle, mivel az utóbbi pár hónapban mind mentálisan (demencia), mind testileg exponenciális ütemben romlott az állapota, ezért még többször látogattam az otthonban, ahol gondját viselték. (120 km-re volt tőlem)


De szerinted ez csak azért nem igaz, mert közben merészelek örülni a húgom egy hete született kislányának.

2020. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Meryl Streep volegenye 1978 marciusaban halt meg, legendasan nagy szerelem volt, azon a nyaron Meryl megismerkedett es osszel hozza is ment a ferjehez egy szobraszhoz, akivel 42 eve vannak egyutt es 4 gyerekuk szuletett.


Baratnom apja eltemette az anyjat es 1-2even belul osszejott egy baratnom korabeli csajjal aki rogton teherbe is esett. A hapsi 60+ volt. Azt mondta senki sem fogja potolni a nejet akivel 30 evig egyutt eltek es szepen eltek (sokszor lattam oket egyutt) de belehalt volna ha nem jon valaki es egyedul kell minden ejjel elaludnia.


Neha az embereknek szukseguk van valakire hogy tovabb tudjanak ELNI. En nem itelkeznek ugy h nem jartam a cipojukben. Es nem is szeretnem soha megtapasztalni.

2020. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!