Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gazdag nő+szegény férfi működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag nő+szegény férfi működhet?

Figyelt kérdés

Az alapfelállás: nő részéről hatalmas vagyon, orvos apuka, orvosi diploma+magánpraxisból származó havi szinten 800 ezres fizetés,szereti a férjét, hűséges, odaadó.


A férj tűzoltó, 0 családi anyagi támogatás, de nagyon melegszívű, szereti a feleségét de mivel a kenyérrevalót javarészt az asszony termeli kissé féltékeny,kevésnek érzi magát.


Mit tehet ilyen esetben a feleség, hogy a férj ugyanúgy férfinak, családfenntartónak érezze magát és ne legyen kisebbségérzése?

A feleség nem érezteti, hogy bármiben is több lenne.


2020. szept. 24. 08:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A férj nem tudom, hogy szeretetből, vagy mert 10 éve tűzoltó, de mindenképpen az szeretne maradni. A nő folyamatosan jár továbbképzésre. Inkább a férfit zavarja a keresetbeni különbség
2020. szept. 24. 13:50
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktam rosszat kívánni, de kíváncsi lennék, hogy ha anyátoknak kellene mentő és nem lenne aki kimenne érte, akkor is menne-e az észosztás. :D mellesleg ne röhögtess kérlek, ilyen írásképpel nem 800.000 forintot szoktak keresni, hanem 80-at. Illetve ez sem igaz, mert jár hozzánk egy takarítónő, de az legalább intelligens.
2020. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az említett nő, de köszönöm az írásképemre való negatív utalást :)
2020. szept. 24. 16:08
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
Egy igényés és gazdag nő nem szokot csak úgy puszira egy segédmunkást választani(tűzoltó). Nekem vannak tűzoltó ismerúseim, háááát hogy is mondjam... Nem egy jogász szint, ha én nő lennék tutira nem kellene egy tűzoltó, de nem azért mert lenézném, hanem mert nem az én világom.
2020. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a férfinak kell helyretennie magában, és nem a nőnek kell azon fáradozni, hogy a férfi nehogy rosszul érezze magát emiatt. A tűzoltó, mint szakma elég komoly, veszélyes, mindenki felnéz a tűzoltókra. A fizetés csak egy dolog, nem tehet róla, hogy Magyarországon ennyi az annyi.
2020. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!