Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esik, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy nem vagyok feleség?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és körülöttem mindenki csak házasodik. Azt mondta az egyik ismerősöm, menjek el ezzel pszichológushoz, mert ez nem normális. Azt mondja, ez csak egy papír, ettől a falnak megyek már.

Van egy több hónapos kapcsolatom, volt is szó az elején házasságról. Azt mondta házasságpárti. Onnastól nem is beszéltem erről.

Előtte egy hosszabb távú kapcsolatom volt , de csak hitegetést kaptam. Ebből nem kérnék többet. Sose jött el a lánykérés, pedig ő is tudta, mennyire vágyok rá, végül kiléptem a kapcsolatból.

Sokan megházasodtak az utóbbi időben , elég fájó pont most ez. Olyanok is írhatnak, akik 30 felett mentek férjhez. Lehet ez most segítene. Köszönöm.


2020. szept. 21. 20:23
1 2
 11/19 peca1000 ***** válasza:
18%

Én 6 èv együttélés után jegyeztem és vettem el az asszonyt mert rákényszerített.


Hogy mit kűzdött ez a szegény pára azért, hogy elvegyem, hosszú éveken keresztül.


Megkapta, befogtam vele a szàját, azóta 8 év telt el, és majdnem minden héten ott akarom hagyni, vagy ki akarna dobni.

2020. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nyilván nem vigasztal, én 30 éves vagyok, 10 éves kapcsolattal a hátam mögött, amiben most elég nagy zűr támadt. Én is házasság párti voltam, most hogy itt állunk a szakítás szélén, azt gondolom, talán jobb is hogy nem házasodtunk. Hisz így valamivel könnyebb lesz a külön válás ha netán arra kerül a sor . Egyébként megértelek nagyjából, mindenütt látod a nagy boldogságokat, közben meg ki tudja mi van a színfalak mögött. Mint ahogy az egyik válaszoló írta. Mivel kiharcolta a nő, ezért elvette. Hát ilyen áron nem akarok feleség lenni. Utána meg hallgathatom, hogy elvettelek, mostmár egy szavad se lehet..
2020. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező, szerintem érthető, hogy szeretnél összeházasodni a pároddal. Én nem osztom azt a nézetet, hogy a házasság, csak egy papír, ez csak kifogás. Igenis, aki komolyan gondol egy kapcsolatot, az álljon ki az anyakönyvvezető elé és a család elé, és mondja ki az igent, vállljon felelősséget.


Azt megértem, hogy pár hónap alatt párod nem kérte még meg a kezedet. Nekem is van rossz tapasztalatom egy több éves együttélésből: az exemnek ez nagyon kényelmes volt, nem akart házasodni, nem akart felvállalni engem így, úgyhogy szakítottam vele (nem csak emiatt).


A mostani páromnak megmondtam, hogy nem költözük össze, amíg nincsen esküvő. Ebbe ő beleegyezett, és idén üszre terveztük az esküvőt, de a járvány miatt egyelőre halasztjuk.

2020. szept. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek fontos a házasság. Ahogy másnak a BMW, meg a Coca Cola. Kár ezen vergődni, gyakori proletárok.
2020. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy segítene, ha minimalizálod a social media használatot, és csak a számodra motiváló, inspiráló szeretteiddel, barátaiddal töltöd a szabadidőd? És kicsit befele fordulsz, értékeled a saját életedben, mi az, ami jó, amiben sikeres vagy. Lehet, hogy a szomszéd mariskának 25 évesen megkérték a kezét, és nagyon szép habos ruhája volt az esküvőn, de lehet, hogy amúgy seggh*lye mindnehez, vagy rosszban van a családjával, vagy küzd valami betegséggel, ect. Mindenkinek megvan a keresztje, még annak is, akitől azt látod, hogy folyton happy minden. A te kereszted most az, hogy nem sikerült olyan párkapcsolatot kialakítanod, amiből házasság, család alakulhat. De semmiről nem vagy lekésve, csak megfelelő önismeretre van szükséged. Könyvek, esetleg pszichológus segíthetnek ebben, hogy a belső békéd megtaláld, tisztában legyél a saját értékeiddel annyira, hogy ne legyél képes irigységgel nézni másokra, és minden energiát csak magadra fordíts. Ez a nehezebb és a keményebb út, a könnyebb az önmarcangolás, de azzal csak egyre lejjebb rángatod magad. Ugyanezen megyek most keresztül, azért írtam ilyen részletesen. A keserű gyk idiótákkal meg ne törődj, ők minden házasságos topichoz beböfögnek valami “építőt”.
2020. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

Minek kérdezel, ha törölteted a válaszokat?


Ennyire fáj az igazság, cula?

2020. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy törlödött. Nem.én voltam.
2020. szept. 22. 13:56
 18/19 anonim ***** válasza:

Menjél komolyabb keresztény közösségbe. Pl.vmilyen gyülekezetbe.

Ott nem baratnőznek sokáig általába hanem ha bejössz akkor elvesznek , mert nem lehet paraználkodni értsd jól.

2020. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mekkora forma vagy, 18-as :D. Igaz is! A keresztények még ha paráználkodnak, akkor is tutira minél hamarabb megházasodnak azzal akivel együtt vannak :D.

Mondjuk az más kérdés, hogy az értékrendnek passzolnia kell, ha tőled távol áll akkor felejtős...

2020. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!