Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esik, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy nem vagyok feleség?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és körülöttem mindenki csak házasodik. Azt mondta az egyik ismerősöm, menjek el ezzel pszichológushoz, mert ez nem normális. Azt mondja, ez csak egy papír, ettől a falnak megyek már.

Van egy több hónapos kapcsolatom, volt is szó az elején házasságról. Azt mondta házasságpárti. Onnastól nem is beszéltem erről.

Előtte egy hosszabb távú kapcsolatom volt , de csak hitegetést kaptam. Ebből nem kérnék többet. Sose jött el a lánykérés, pedig ő is tudta, mennyire vágyok rá, végül kiléptem a kapcsolatból.

Sokan megházasodtak az utóbbi időben , elég fájó pont most ez. Olyanok is írhatnak, akik 30 felett mentek férjhez. Lehet ez most segítene. Köszönöm.


2020. szept. 21. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Tehát te lényegében azért agonizálsz, mert nem vesz el senki feleségül, kérdező?

Ez amolyan "befőtt teszi el a nagymamát" gondolkodás.

2020. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Miért akarsz feleség lenni?


- Kell egy 50 éves lakáshitel?

- Szeretsz más emberek kulás, spermás, gennyes gatyáit, és büdös zoknijait mosni?

- Kell egy fogyatékos baba?

- Kell egy féreg anyós?

- Kell egy pasi, aki ver?

- Kell egy pasi aki részegen jár haza?


Te ennél napi 3X, csak 1 féle ételt? Nem? Akkor miért kell életed végéig 1 pasi? (Akitől úgyis elválsz?)


Egy FÉRFI.

2020. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most miért vagytok negatívak? Azért mert, nem akarok örök barátnő maradni. Fogyatékos baba? Miről beszélsz? Jézusom 2. válaszoló...
2020. szept. 21. 20:30
 4/19 A kérdező kommentje:
1. válaszadó, ha neked ez agonizálás, hát sajnálom. Igen rosszul esik valahol, hogy csak egy barátnő vagyok. Nem hiszem, hogy rosszabb vagyok azoknál, akik pl a húszas éveikben feleségek.
2020. szept. 21. 20:32
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értelek. Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy egyik pillanatról a másikra esküvő. Teljesen normális és hötköznapi dolog 20-n évesek esetében (azért ezt írom, mert az eddigi életedre mondod, hogy nem volt jó, mert nem vett senki feleségül), hogy megismeritek egymást 2-3 hónap után összejöttök, kb egy év után összeköltöztök, utána még 2-4 évet együtt laktok, mire a srác megkéri a kezed, utána 1-2 év jegyesség (attól függően, hogy megy az esküvő szervezés, hogy van rá pénz stb), szóval akár a megismeréstől számítva 6 év is lehet, mire feleség leszel, és semmi hitegetés nem volt benne.. nem egyedi eset, hogy nem 2 éven belül történik a házasság, én több ilyen párt is ismerek (persze ellenpéldát is tudok).



Amúgy pedig, ha feleség szeretnél lenni, anya szeretnél lenni és ezek ennyire fontosak az életedben, akkor tedd ezeket lehető, válj a legjobbá benne. Járj önismereti csoportokba, pszichológushoz, hogy az esetleges elakadásaidat rendezd, legyen félretett pénzed az esküvőre, gyerekek születése körüli tennivalókra (ezek kifejezetten drága dolgok), legyen hobbid, amivel ki tudsz kapcsolódni, tanuld meg rendesen levezetni a stresszt, hogy ne a párod szenvedje meg. Tanulj párkapcsolati dinamikát, hogy tudd, hogyan lehet szeretni, igazán jól menedzselni egy kapcsolatot. Stb.

2020. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Aki 30-as éveiben nem házasodott, megúszott egy válást.
2020. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ilyen válaszra nincs szükségem, köszönöm.
2020. szept. 21. 21:09
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki tudja, hogy van különbség a barátnő és a feleség között. Nem véletlenül van rá két külön szavunk. Ettől függetlenül lehet élni a papír nélkül is házassági minőségben. Te barátnő vagy, vagy "feleség", csak papír nélkül? Ez a fő kérdés. Mellesleg utóbbi esetben tényleg nem értem miért olyan riasztó a "csak egy papír."
2020. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Szóval akkor te is csak "divatból" akarsz esküvőt meg gyereket.. 🙄


Gratulálok!


Előbb nőtt fel a feladathoz kislány!


Tudod... Akik szintén rövid időn belül "divatból" Házasodtak, azoknál nagyon sok pokoli rossz házasság és rengeteg válás volt/van/lesz. Ja és összeférhetetlenség és rengeteg megcsalás az indok, mivel idején korán mentek férjhez/nősültek és mivelelmúlt a fellángolás, így már csak nyűg és kolonc a másik. Pláne, ha még gyereket is vállalnak. Nem véletlenül van annyi csonka család.

2020. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Divatházasodó... isten mentsen meg az ilyentől. Nőjj fel. Minden ismerősöd válni fog ugyis. Állj be utánuk ha akarsz miután kifogtál egy balekot aki el is vesz mert normális faszi manapság nem házasodik.
2020. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!