Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van aki az évek alatt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki az évek alatt azt vette észre kezd magára igénytelen lenni nőként?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk. 4 éve van már 2 gyerekünk. Azóta sajnos nem tudpm miért de egyre jobban igénytelen vagyok. Nem hordok szexi feherneműt, nőies ruhákat...

Fogalmam sincs miért. Valahogy nincs meg az a varázs már ami gyerek előtt volt. Akkor csak magunkra figyeltünk 1000 %-ban. Most a gyerek az első és ebbe befásultunk. Így szerintem ezért laposodott el ez a dolog.


2020. szept. 8. 10:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az alakom régi szerencsére. Egyszerűen nincs ingerenciám. Az hogy gyerekek vannak teljesen felbóritotta az életünket ebben is.
2020. szept. 8. 12:53
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Én megértem, pontosan ezért nem akarok soha gyereket. Nem mindenkinek az az igénye, hogy egy másik ember miatt törje magát 0-24-be. Le lehet pontozni nyugodtan.

Szerintem nem rossz ötlet amit fent írtak, én egy időben teljesen más okból hagytam el magam, és apránként kezdtem változtatni a szokásaimon.

Tarts ki, hamarosan felnőnek a gyerekek és több időd lesz magadra is figyelni. Mert igenis KELL, hogy magunkkal is törődünk, és időt szánunk arra, hogy érzünk, mert nem robotnak születtünk.

2020. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó

Jól teszed hogy nem szülsz a lehető legjobb döntés:) élvezd helyettem is a gyerekmentes nyugodt életet :)

2020. szept. 8. 13:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a hamarosan az egy olyan 10-15 évet jelent gyakorlatban. Fel is kell őket nevelni. Ha már nagy kamaszok lesznek akkor már nem lesz annyira nehéz.
2020. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Bocs, de mit hittél? Beteszed a gyereket a sarokba és elvan egész nap, egyszer megeteted, és az élet megy tovább?

Ez nem az anyák sorsa, hanem a tiéd. Te választottad, a te döntésed. Mi olyan nehéz abban, hogy veszel egy csipkés bugyit, és felveszed? Pont addig tart, mint felvenni a nagyibugyit.

2020. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a gyerekek miatt nem hordasz ilyeneket, hanem mert már nincs rá igényed. Ismerek két pici gyermekes anyát, aki sokkal csinosabban öltözik/sminkel stb, mint pl. én. Inkább a szürke hétköznapok, amik elveszik az ember kedvét az ilyesmiktől, hosszú távú kapcsolat, stb. Nyilván gyerekek mellett sokkal kevesebb idő jut magunkra, főleg ha még mellette dolgozik stb az ember. De ha úgy érzed, hogy ez így nem jó, akkor itt az ideje változtatni. Kell, hogy legyen az életednek egy olyan része, ami csak a tiéd, amiben örömöd leled. Ha vannak barátnőid, menj el velük néha szórakozni, menjetek el a férjeddel kettesben ide-oda, romantikus vacsorára, ahova kicsipheted magad. Sportolj, akár otthon is, vannak már mindenféle appok, amiknek a segítségével találhatsz gyakorlatokat. Az a napi 20-30 perc legyen a tiéd. Valamint, beszélgess sorstársakkal. Hidd el, nem vagy egyedül...
2020. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

4 éve van 2 gyereketek. Akkor még elég kicsik, gondolom egymás után jöttek.

A férjed részt vesz a gyereknevelésben?

Vannak nagyszülők, akikre néha rábízzátok őket? Akárcsak pár órára.

Most ugy érzed, belefásuktatok. Persze, iszonyat fárasztó és nehéz két kisgyerekkel. De! Altatás után, akármennyire fáradtak vagytok, beszélgessenek egymással, de ne a gyerekekről. Álmokról, vágyakról, utazásról stb.

Masszirozzátok meg egymást.

Egyelőre más nem is kell. Ha újra közel kerültök egymáshoz lelkileg, jöhet program kettesben, majd csinos ruhák, fodrász, szexi fehérnemű. Ha hónapokig tart, akkor addig.

Találjátok újra egymásra, fektessenek bele energiát, és akkor nem lesz nyűg a gyereknevelés se, hiszen még jó néhány évig veletek lesznek a gyerekek!

2020. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!