Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért várja el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért várja el hogy ha ők maguk igénytelenek a külsejükre pl. büdösek, koszosak, hogy egy magára adó, szép nő szóba álljon velük? Miért kellene a nőnek lejjebb adni az igényeit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki azt vár el, amit akar, legfeljebb nem kap semmit, ilyen egyszerű. 😎
2018. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leadnia egy nőnek az igényeit egy férfi miatt.

Egy ilyen férfi nem veszi érzi, hogy igénytelen lenne az ő külseje, mert számára ez a normális. Persze elvárni mindenki el tudja várni, hogy az ellenkező nem tökéletes legyen.

2018. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Adok magamra, igényes vagyok, jó illatom van, tiszta vagyok. Hadd támasszak már hasonló elvárásokat egy nő felé. Ettől még nem kell bombázónak lennie. Kapise? Szerintem amelyik szép, ápolt nő leáll egy túrós batyut a lábai között hordó pasassal, az meg is érdemli a sorsát. :D
2018. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a túrós batyu jó. :D

Szeretem, ha kicsit büdös a pitsa. :D

2018. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Szalmabábozás foreva!


Nem a büdös, igénytelen, koszos férfiak problémáznak azon főként, hogy a nőknek magasak az igényeik, hanem a teljesen korrekt, normál életvitelű átlagférfiak. Közülük senki nem szupermodell cicimacát akar maga mellé, bőven beérné egy átlaglánnyal, ha már kitaláltátok ezt a hülye kasztrendszert, hogy szép a széppel, átlag az átlaggal. A probléma az, hogy az átlaglánynak is ugyanakkorák az elvárásai, mint a szupermodell cicimacának.


De ha már itt tartunk, egy férfi miért adja lejjebb az igényeit? És meddig? Élje le az életét egy lakótelepi kisebbségivel medvecsapda fogazattal?

Tudod, aki A-t mond, az mondjon B-t is...

2018. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

#5

Volt itt jó pár kérdés, ahol linkeltek férfiak szerintük átlag nőket. Női szemmel mind kifejezetten szép volt. Szép nők képét is rendszeresen kritizálják, átlagosozzák le itt. Amíg a férfiaknak az átlag nő egy kb smink nèlküli modell csaj, addig nem tudok ezzel egyet érteni, max avval, hogy férfiaknak és nőknek is nagyok az igényei.

2018. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%

#6 oké. És honnét tudod, hogy aki belinkelte, az nem egy átlagos kinézetű, jó testfelépítésű, tisztelettudó és becsületes, rendes pasas? Gondolom egyszerűbb egy igénytelen, büdös, kövér, piaszagú valakit elképzelni a kábel túloldalára, csak hogy bizonyítsd az elméleted helyességét.

A piros kezet pedig visszakaptad.

2018. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

#7

Szerintem a #6os ezzel nem arra celzott, hogy igenytelen ferfiak mondjak ezt. Jokepu, sarmos ferfi szajabol is hulyen hangzana, hogy modelleket hiv atlagosnak, akik a kinezetukkel keresik a penzuket es ezaltal nagyon sokat is fektetnek bele (arckezelesek, plasztika, edzes, stb.). Tehat ha egy gyk-s ferfinak az olyan no az atlag, aki termeszetesen jo genetikaval szuletett es emellett tobbszaz ezer dollart fektet a kinezetebe, akkor ott is vannak elegge eltorzult igenyek. Akkor mit gondolnak egy tenyleg atlagos lanyrol, aki havonta 1-2ezer forintot tud kiadni magara, mondjum egy arclemoso es hidratalo formajaban? Azok a "ronda" kategoria?

2018. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Jól van, csak mert nekem nagyon úgy tűnt, hogy szerinte az összes ilyen férfi műveletlen, koszos, büdös, meg miegymás, és minek akar az ilyen magánál jobbat.

Továbbra se topmodelleket akar maga mellé senki, az viszont nonszensz, amikor már egy átlag alatti lány is olyan elvárásokat támaszt, mint egy topmodell.

2018. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én nem szoktam értékelni a válaszokat, de azért köszi 😆

Nem írtam koszos-büdös férfiakról. Szerintem, akinek netre van igénye, annak tisztálkodásra is. Arra céloztam, hogy a férfiaknak az átlag nő, akire állítólag vágynak, az bőven nem átlagos. Pont olyan magasan vannak az igények, mint szerinted a nőknél, én nem látok különbséget.

2018. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!