Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért várja el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért várja el hogy ha ők maguk igénytelenek a külsejükre pl. büdösek, koszosak, hogy egy magára adó, szép nő szóba álljon velük? Miért kellene a nőnek lejjebb adni az igényeit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Simán elvarjak. Aki nem hiszi, regisztráljon ápolt, igényes, vékony fiatal nő fotojaval akármelyik társkeresőre, aztán meglátja, milyen férfiak írogatnak zömében. Kopasz, sorhasu 50+-osok, alkoholtól felpuffadt fejű, hiányos fogsoru, lepukkant kinézetű férfiak, fiatal ember létükre extrém módon elhízottak, nagypapakorúak... Egy valami közös bennük: mind full komolyan elképzeli, hogy van esélye, sőt.
2018. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem a büdös koszosok nem találnak párt,ők megtalálják a maguk csöves koszlidérc asszonyát, hanem a tök átlag tiszta rendezett ruházatú férfiak ,akik nem néznek ki arcra testre modellfiúnak vagy kigyúrt állatnak , és nincsenek teli pénzzel és nem bunkó paraszt módra viselkednek.
2018. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hallotta már, de amíg a férfiak 100 ból 80 nőt talál "vonzónak", addig a nők csak a férfiak felső 20%-át. Ugye nem kell leírnom, hogyha mondjuk adott 100 férfi és 100 nő, akkor mivel a nők döntése a domináló (mindig a nő választ), a végére lenne 20 pár, 80 olyan nő, aki a már párba állt ferfiakról ábrandozik, és 80 férfi, aki az egyedül maradt nők felső 3/4-edéről...

Ok, ez egy leegyszerűsített, elméleti projekció, de a valóság dióhéjban ilyen...

2018. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Illatos ápolt férfiakkal az átlagos kissé zsiros haju nok miért nem álnak le ? Amugy amiket le irtál inkább rgy csovesre utalnak mint férfira , esetleg alkoholistára.. jó közegben mozoghatsz..
2018. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, kedves Kérdező, ami miatt egy dagadt ragyás fotelbálna is elvárja, hogy a sportos konditermes szépfiú őt hívja randira. A férfiaknak miért is kell lejjebb adni az igényeiket?

Ja tudom, mert férfiból jóval több van, mint nőből. A férfi az pótolható, értéktelen. Oké, értettük.

Szerintem a csőlakókon és az alja cigányokonk kívül senki nem koszos és büdös. Amúgy meg mégis mit könyvelsz el igénytelennek? Aki nem öltözik ki minden nap díszmagyarba, nem hord márkás ruhát? Aki nem fürdik meg minden nap rózsavízben? Szépségem, nyáron a negyven fokban ti is ugyanúgy bűzlötök, csak a saját fingja senkinek se büdi ugye. Az átlagos férfi lehet hogy nem tüchtig, de fürdik rendesen, és átlagosan korrekt ruhákat hord. Ha csak emiatt kiszelektálod őket, akkor baromi felszínes vagy.

Hol maradnak ilyenkor a sokat hangoztatott belső értékek?


Ja és lehet engem is lepontozni, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok, még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!