Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van aki az évek alatt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki az évek alatt azt vette észre kezd magára igénytelen lenni nőként?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk. 4 éve van már 2 gyerekünk. Azóta sajnos nem tudpm miért de egyre jobban igénytelen vagyok. Nem hordok szexi feherneműt, nőies ruhákat...

Fogalmam sincs miért. Valahogy nincs meg az a varázs már ami gyerek előtt volt. Akkor csak magunkra figyeltünk 1000 %-ban. Most a gyerek az első és ebbe befásultunk. Így szerintem ezért laposodott el ez a dolog.


2020. szept. 8. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor kezd el újra sexy cuccokat hordani.
2020. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Vajon meddig fognak még meglepődni az emberek azon h ha van gyerek, minden megváltozik?
2020. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a fehérneműs feleség... tudjuk
2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2.

Igazad van. Rohadtul bánom hogy anya lettem bár visszacsinálhatnám. A gyerek egy kapcsolat pusztitó kis lény..

2020. szept. 8. 11:50
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
De azért kettő gyermeked is lett...
2020. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen mivel a második szülés óta érzem ezt ......
2020. szept. 8. 12:20
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez a te hibad, hogy nemtudtal nő maradni, és nem a gyerekeké !

Undorító egy ember vagy, hogy ilyet mondasz a gyerekeidre.

2020. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De őszinte vagyok. Nem őket bánom hanem hogy anya akartam lenni. És azt ami az anyák sorsa...
2020. szept. 8. 12:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szépen lassan, újra légy nőies. Ne egy nap alatt.
2020. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként miért ne lehetnél nőies?


Megértem, hogy szülés után nehéz visszanyerni a régi alakod, és fáradt is vagy egész nap... Azonban ha jól értem, a kisebbik is már 4 éves. Mellette már simán hordhatnál csinos rucikat.

2020. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!