Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házastársatok a számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házastársatok a számotokra a Nagy Ő?

Figyelt kérdés
Elsősorban első házasokra gondolok. A házastársatokat szerettétek a legjobban az eddigi barátnőitek/barátjaitok-ból? Vagy esetleg egy korábbi férfira/nőre gondoltok úgy, hogy ő lett volna az igazi, de bizonyos okokból vele nem maradtatok együtt és az élet úgy hozta, hogy végül mással éltek házasságban?
2020. szept. 3. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Tudod én már felnōttem úgy. Nincsenek már ilyen elvárásaim, hogy életem párja megtalálása meg ilyenek. Nem hiszek benne.

N40+

2020. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

11-es. Erről beszéltem én is. Itt hosszútávon kell gondolkozni, ahol az érzelmek egyszerűen nem fognak annyira dominálni, mint a napi teendők, az anyagiak, a külsőségek, a szép szemek stb. Persze nem írom le az érzelmeket, de egy erős szeretet számomra 1.000.000X többet ér, mint egy nagy hormonfröccs, amitől senki sem lát tisztán. De itt is korosztályokra lehet bontani, mert 20 évesen én is voltam szerelmes, de vissza gondolva, azzal a lánnyal 1-2 év után 100% hogy szétmentünk volna.


Hosszú távra partnert kell találni, nem szerelmet.

2020. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Igen 12., mi ugyanúgy látjuk, bár gyanítom, hogy más korosztályhoz is tartozunk mint a kérdező.

Amúgy sokkal nyugisabb, kiegyensúlyozottabb így az ember, mint kiszolgáltatva a érzelmeinek, mint valami melodrámában. Én sem vágyom már azt az intenzív bódító érzésre, amit ált. keserű kijózanodás követ...

11. voltam

2020. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez így van, főleg azért értünk egyet, mert azonos korosztály vagyunk! :)
2020. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is egyetértek az utolsó valaszolokkal, bar meg csam 25 vagyok, de en is igy érzem magam a volegenyemmel.
2020. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a "Nagy ő"-ben, sem semmilyen egyetlen "igaziban". Egyszerűen vannak emberek akikkel jobban tudunk működni egy kapcsolatban, másokkal kevésbé.

Ettől függetlenül arra a kérdésre, hogy a férjem szeretem-e a legjobban az összes kapcsolatom közül, az a válasz hogy igen. Nagyon szeretem, nagyon jól kijövünk együtt és minden nap hálát adok azért hogy mennyire jó férj és mennyire jól jártam vele.

2020. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek a nagy Ő-ben, viszont olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem azt mondom, hogy a mai napig minden nap azt gondolom, hogy ő a Nagy ő, de ha végiggondolom, hogy van-e olyan ismerősöm/híresség stb., akit jobb férfinek/férjnek gondolok, akkor nem tudok ilyen személyt mondani. Helyette azt gondolom, hogy az általam ismert emberek közül a férjem van a legközelebb a tökéleteshez.


Viszont nem vagyunk együtt hosszú évtizedek óta, csak 7 éve és gyerekek sincsenek, úgyhogy lehet, hogy 30 év múlva teljesen mást fogok írni.

2020. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!