Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktál hazudni a házastársadnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál hazudni a házastársadnak?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? El tudsz számolni magaddal?
2020. jan. 28. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudok neki. Csak az ajándékok miatt.
2020. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Együtt élek vele, több erőfeszítés megtartani egy hazugságot igaznak és köré építeni még egy halom ferdítést, hogy ne tűnjön fel. Rossz vagyok a hazudozásban, egyrészt mert fölöslegesnek tartom, hiszen eddig mindent meg tudtunk beszélni őszintén is, sőt, eddig mindig jobban jöttem ki abból, hogy kiöntöttem a kis lelkem (mondjuk én soha nem keféltem félre meg ilyenek, szóval az én ügyeim jól emészthetők őszintén is), másfelől meg rohadt macerás palástolni egy hazugságot én meg ilyen szarok miatt nem fogok este forgolódni. Akkor inkább a nyakába ömlesztem, hogy rossz kislány voltam.
2020. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!