Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házastársatok a számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házastársatok a számotokra a Nagy Ő?

Figyelt kérdés
Elsősorban első házasokra gondolok. A házastársatokat szerettétek a legjobban az eddigi barátnőitek/barátjaitok-ból? Vagy esetleg egy korábbi férfira/nőre gondoltok úgy, hogy ő lett volna az igazi, de bizonyos okokból vele nem maradtatok együtt és az élet úgy hozta, hogy végül mással éltek házasságban?
2020. szept. 3. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem!

Csakis ő, már bő 55 éve.

2020. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Megtoldom:

A "Nem!" arra vonatkozik, hogy gondolok-e másra.

2020. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem ő az.
2020. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem ő, de ma kiderült, hogy más számára ő nagy ő! :D
2020. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen sok esetben megesik, hogy....mivan ha akkor talál rád mikor már házas vagy....elfelejted továbblépsz?
2020. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha nem Ő az igazi a számotokra, akkor miért vagytok házasok?
2020. szept. 3. 20:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetsz úgy házas, hogy utána találod meg életed párját?
2020. szept. 3. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

#7


ebben nincs semmi különös.


Mindenki ismer olyan embereket párokat akik állítólag életük nagy szerelmével vannak együtt mindennél jobban szeretik egymást évek óta, az igazi ...soha nem kellene más, soha soha biztos ő az ilyen boldog sosem voltam embereket...........


Aztán bumm egyszer csak vége. Ez a bumm vége sokszor jön el akkor mikor már megvolt a pap által a házasok vagytok és az aláírás a hivatalban

2020. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem. A kérdező kérdése annyira édesek gyerekes! Szerinted hova van az írva, hogy az emberek megtalálják az igazit? Vannak idealisták, akik egyből beleképzelik a nagy Ő-t, majd ehhez az elképzelésükhöz ragaszkodnak. Szerintem 100 emberből max 5 találkozik olyannak, akivel nagyjából fedik egymás elképzeléseit hosszútávon.


Én olyan nőt kerestem aki külsőre tetszik, lehet vele tervezni, nem primadonna, kulturált, iskolázott. Nekem fontosabbak ezek a tulajdonságok, mintsem hogy olyat választottam volna, aki a sarki hamburgeresnél dolgozik, habókos, csak a mának él, de ezzel szemben imád és állandóan csak szexelne velem.


Tudod minden úgy működik ebben a világban, hogy mindennek meg kell fizetni az árát. Kinek mi a fontos, mennyit és mit szán rá.


Na ezt huszonévesen még nem érted, egyszerűen ehhez 10-20 év tapasztalata szükséges.

2020. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

#7,

ez úgy lehet, hogy amikor összeházasodnak, akkor ő a nagy Ő. Aztán idővel jön egy nagyobb Ő.

2020. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!