Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen okok miatt váltatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt váltatok el a házastársatoktól?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Félrelépett. Kiraktam. Jól döntöttem. ;)
2020. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Átvert, aztán évekig élősködött rajtam, szex meg szinte alig volt. Hiába beszéltem vele, annak max 2 hétig volt foganatja.
2020. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

A félrelépés miért olyan nagy probléma? Tényleg érdekelne! Ha a párom félrelépne, akkor ott valószínűleg velem lenne a probléma. Én így gondolom.

A félrelépések valódi oka az, hogy a másik ember nem vonzó szexuálisan, vagy harmat gyenge, vagy elutasító, vagy külsőleg nem okés, vagy kiállhatatlan természetű, vagy alacsony libidójú.


Aki veri a másikat, alkesz, drogos, hitvány, semmirekellő, na ott oké a válás.

2020. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Majusban estem teherbe (megbeszelten), majusban osszejott egy havercsajaval. Szulni mar egyedul mentem.
2020. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
4-es. Jogos!
2020. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3. Igénytelen embereknél nem probléma a félrelépés. A többi embernél az. Ennyi.
2020. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valódi okokat sorolt a 3-as, hiszen itt a kérdés házastárssal kapcsolatos.

Esetemben a válási ok félrelépés volt, annak elég durva formája. A nagyobbik lány már kirepült, a kisebbik elsős. Az exem egyik nap nem jött haza, aztán még két hétig. A nagyobbik lányom telefonált a munkahelyemre, hogy kérdezi az anyja, visszajöhet-e? Tekintettel a hatévesre, igent mondtam. Nem veszekedtem vele, számon se kértem, meg nem történtté tenni úgysem lehetett. Aztán nem sokkal később a hapsija autójából a házunk előtt szállt ki. Na ez volt az a pont, amikor léptem, és beadtam a válópert.

2020. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Abortuszra ment a megkérdezésem és beleegyezésem nélkül.
2020. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8. Ez miért probléma? A nő teste, az ő döntése. Bàr jobb is hogy az ilyentől mint te megszabadult.
2020. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kései Sirató ***** válasza:
0%

3-as , te nyitott házasságban élsz? Swinger klubba jártok?

Az emberek többsége egy kapcsolatot kíván fenntartani.

2020. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!