Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen okok miatt váltatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt váltatok el a házastársatoktól?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Valoszinuleg a #3as gyomra erosebb mint a mienk:)))


Vegeredmeny szempontjabol lenyegtelen hogy ki miert megy felre, ott a tisztelet es a bizalom (es reszemrol az intimitas) megszunik. Latszathazassaghoz pedig nincs kedvem, ha elhetek olyan parkapcsolatban (azota mar hazassagban) ahol a parom velem es csak velem akarja mukodtetni ezt a szerelmet es eletkozosseget, plusz szamomra az is fontos hogy a gyerekeim olyan part valasszanak, akiknek ugyanezek az ertekek lesznek majd az alapvetoek. (#4)

2020. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

#9-esnek: igen, tudom, hogy az ő teste, és az ő döntése.


Az meg az én döntésem, hogy olyan nővel nem akarok együtt élni, aki hazudik nekem, és abortálja a gyerekemet.

2020. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

8. / Utolsó .

Max embrió. Messze van a gyerektől. De igen, ez a te döntésed. Mindenképp a nő jàrt jobban nélküled.

2020. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy éreztem egyedül vagyok minden téren egy házasságban.

Mintha lett volna egy gyerekem, akinek a nevelését én rontottam el...

Szóval voltak rossz döntéseim és hibáim nekem is. Mégis úgy érzem, hogy törekedtem arra ,hogy rendbe tegyük, beszéljünk róla, de egyre inkább az elutasítást éreztem.

Egyedül nem lehet egy házasságot összetartani. Nekem legalábbis nem sikerült.

2020. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút liberálisként, akinek semmi baja nincs az abortusszal, nem értem a vagdalkozásodat, 13-as. A 12-esnek joga van olyan párt választani, akivel egyezik az értékrendje, és ezzel a nővel, úgy tűnik, nem egyezett. Basszus, normális helyen ennél jóval kisebb dolgokat is megbeszélnek egymással a párok...
2020. júl. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!