Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összejönnétek valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, aki jogilag házas, de semmi nem köti össze a házastársával?

Figyelt kérdés
Egy házban élnek, a válást a bonyodalmak és költségessége miatt nem lépik meg. Ezen kívül viszont semmi kontakt nincs közöttük, csak lakótársak.
2020. márc. 29. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus kamu duma, hogy nincs köztük kontakt. Hihetetlen, hogy van aki még ezt beveszi.
2020. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz..

Ugye viccelsz! Hazudik, vagy hülye, értelmes ember nem él így.

2020. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Pedig sokan élnek így.
2020. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Majd ha elvált. Ha a házasság költségeit képesek voltak kiperkálni, akkor a válásnak is valahogy mennie kell. Meg mát bocsánat lehet nagyon "szívtelen" vélemény, de ameddig házasok akár szereti akár nem, akár csak lakótársakként tekintenek egymásra, akár nem, jogilag mindig a feleség lesz az első és a jogilag feleségtől lévő gyerekek (ha vannak).

22L

2020. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
A leírásod totál nem arról szól, hogy SEMMI nem kötné össze őket. Egy egész ház, a teljes privát élettér összeköti őket :D Nem tinik vagyunk, hogy "jaj ő még otthon lakik, az anyukájával" - ez esetben a házastársával. Engem nem zavar, ha valaki papíron házas, ha nincs semmi közük egymáshoz a másikkal párkapcsolati értelemben. Viszont csak akkor játszik, ha már nem élnek együtt. Ha egyedülálló életet nem képes biztosítani magának, vagy csak kényelemből nem teszi meg, az nagyon taszító. Azért ennél vannak sokkal jobb "party"-k :/
2020. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Simán.


Volt is rá példa. Nem tudtak elválni, mert másképp ugrott volna a seregtől kapott szolgálati lakás.


És azt se felejtsük el, hogy a lakáshitelek miatt is rengeteg ilyen pár van és lesz...mármint a valóságban, mert a Gyakoris 12 éves válaszolók beteg - kamu világában mindenki 800-1M fizut keres, így simán el tudna költözni.

2020. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%

Nem. Ebben a kapcsolatban nem egyedül lennék. A felesége az élete része, közös élettér, papíron is összetartoznak...


Az egyik professzorom mesélte anno mikor vált a feleségétől, bár külön éltek de mosógép csak az asszonynál maradt, így feljárt hozzá mosni. És bár már rég nem szerette 1-1 alkalommal, mikor az asszony pólóban, bugyiba, flangált előtte, akkor erősen elkapta a vágy, hogy talán mégis visszakéne csinálni mindent. És nem laktak együtt, a válást elindították... Nekem ezek után senki ne mondja, hogy "nincs köztük semmi". Lehet 1-2 hétig elvannak mint lakótársat, aztán az egyik rájön mit veszít és mindent bedob, hogy megint együtt legyenek.


Ha a férfi(vagy akár a nő) nem léptek tovább, akkor ott az új társ csak, és itt a hangsúly a "CSAK"-on van, pótkerék lesz.

ÉS én ezt biztos nem vállalnák, mert ennyire mazohista nem vagyok!

2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Aha, aztán járjak az asszony mellé dugni, mint kamaszként a szülői házba. Meg még mit nem.


Az, hogy jogilag még nem váltak el, nem zavarna, ha addigra már külön élnek és tényleg nem beszélnek egymással a kötelező körökön túl.

De ezt a felállást nem tudnám elfogadni. Értem én, hogy költséges és macera és minden, de csak egyszer kell rajta túllenni, utána már minden sokkal egyszerűbb és jobb, mindkettejüknek.


Nem mellesleg, tudod ki az, aki beveszi a "már csak lakótársak vagyunk, külön hálószobában is alszunk" dumát.

2020. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon egyszerű eldönteni, hogy kamuzik-e. Hajlandó felvállalni téged mindenki előtt? A felesége előtt? Beleegyezik, hogy találkozz vele?


Ha nem, akkor 100% kamu.

2020. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!