Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összejönnétek valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, aki jogilag házas, de semmi nem köti össze a házastársával?

Figyelt kérdés
Egy házban élnek, a válást a bonyodalmak és költségessége miatt nem lépik meg. Ezen kívül viszont semmi kontakt nincs közöttük, csak lakótársak.
2020. márc. 29. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Egész biztosan nem.

Akármit mondasz, ez egy tisztázatlan és zavaros helyzet.


Kíváncsiságból megkérdezném, hogy mik a bonyodalmak?

Költségesség? A válás önmagában nem drága, 30.000 Ft illetéket kell befizetni. A vagyonon nem tudnak megosztozni? És akkor mi lesz, így maradnak örökre? 1 év múlva mivel lesz könnyebb elosztani a vagyont?


33N

2020. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
Persze, hogy összejönnék vele. Ha komolyra fordulna, akkor akár az asszony mellé is beköltöznék én is lakótársnak.
2020. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen házasságban éltem, de erről csak a férjem tudott, meg a szeretője :D

A válás egy egyszeri 30ezres költség (illetékbélyeg formájában), és lehet költségmentességet kérni (gyesen voltam, kaphattam volna, de a szüleim kisegítettek)

Tapasztalat.

2020. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is megadhatom az exem ex szeretőjének az elérhetőségét, kérdezd meg hogyan működött ez gyakorlatban náluk. Állítólag válófélben voltunk, de csak összevesztünk, viszont abban a pillanatban beengedte az ágyába ahogy ezt a dumát előadta, a szerető engem meg sem kérdezett, pedig ismert engem is.

Biztos, hogy te is ezt akarod? A szokásos kamu szöveget? Akkor ahogy írta valaki, vállaljon fel, mutasson be a feleségnek. Akkor elhinném, ha a feleség/férj mondaná. Amúgy hazug, szerető beetetős duma. Csak némi utánnanézés kellene, de senki nem veszi a fáradságot, hogy kérdezősködjön, hanem azonnal szétnyitja a lábait, aztán csodálkozik, hogy nem vált el, pedig egyértelmű jelei vannak: otthon lakik a feleséggel egy házban, együtt esznek, együtt csinálnak dolgokat, mint régen, van vagy nincs szex ez nem számít, mert ott van a szerető, ha számonkéri a szerető a pasit, a válasz a szokásos: "de tudtad, hogy van feleségem". És 80%-ban a szerető marad alul ebben a játszmában!

2020. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen házasságban élek és mivel a férjemnek nincs hova menni és van közös gyerekünk, nem raknám az utcára. Én sem tudok egy fizetésből autót, házat fenntartani, és nem fogok azért összecuccolni senkivel, hogy legyen itthon fűtésem. Volt szeretőm, nem tudott róla a férjem, de csak azért nem, mert nem kérdezte. Felesleges feszültséget meg nem gerjesztek. Régebben beszélgettünk kettőnkről, akkor elmondtam neki, hogy már mást szeretek. Beszéltünk a válásról is, de mivel nem tudtuk magunkat anyagilag összeszedni úgy, hogy ne nyomorogjunk külön-külön, így már nem beszélünk róla. Most, a vírushelyzet miatt úgy néz ki, hogy elesek egy időre olyan 300 ezer Ft-tól és ez most nekem óriási érvágás.

Szex évek óta nincs.

De igazából én már nem vágyok ilyen összeköltözős kapcsolatra senkivel. Minden vágyam egy önálló élet.

Fiatalabb koromban ez nekem se lett volna opció, hogy együtt legyek valakivel aki házas. Most már, hogy nem családalapítás a projekt neve, igazából nem érdekel senki gazdasági érdekközössége.

2020. márc. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hangzik jól....
2020. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Flan ***** válasza:
Nehéz ügy.Saját tapasztalatként írom meg,hogy felejtsd el.A volt párom egy portán belül állítólag nem élt egy lakásban a Feleségével.Rossz volt a kapcsolat.Végül engem választott.De addig állandóan vacillált.Kb.6 hónapig voltunk együtt az összeköltözés után,mert utánna még be akart korlátozni és féltékenységi rapszódiái voltak.Addig elment,hogy megnézte a kocsim km óráját ,és elszámoltatott.Kémprogramot rakott a számítógépemre és egyebek.Nagyon hülye voltam,hogy hittem neki.Aztán elköltöztem tőle.Mai napig szenvedek az miatt a rossz döntésem miatt,hogy összeköltöztem vele.A vége az lett a történetnek,hogy egy szép napon megtaláltam a véletlen bekapcsolva hagyott gépében a különböző nőknek írt leveleit.Azonnal elköltöztem! Mert ő engem tudod,mindennél és mindenkinél jobban szeret...hát csak ennyire.
2020. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!