Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is érzi így?mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi így?mit lehet tenni? Lehet sokan bolondnak neztek de ez van ezt erzem!

Figyelt kérdés

Ferjemmel van egy 2 eves kislanyunk. En 25 eves vagyok o pedig 30. Sokszor erzem ,h valami megromlott koztunk.. pedig szeretem..de elviselhetlen a stilusa..rendmanias,mindenbe belekot stb.. ami valljuk be egy 2 eves gyerek mellett nehez az o igenyeit fennt tartani.. nekem az az almom,hogy kinnt eljek Amerikaba..esetleg Budapest is vonz..most videken elunk..legszivesebben fognam a kislanyom(o a mindenem) es lelepnek vele es elnenk ketten a kis eletunket.. neha jo a kapcsolatunk a ferjemmel de tobbszor rossz

Nem tudom,hogy akarok-e kistesót.. félek. Nem tudom mit tegyek. Néha annyira rossz. Amikor látom,hogy en pl. Erre meg arra a helyre sose jutok el...



2020. aug. 29. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A félig teli poharat nézd. Ne a félig üreset.
2020. aug. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
20%
Ilyen volt már gyerek születése előtt is, szóval nem tudom ezen miért csodálkozol. Nincs összhang köztetek, nincs értelme másik gyereken gondolkodni. Sajnos sok nő van úgy, hogy a gyereket jobban szereti, mint az apjukat, szerintem ez kicsit torz felfogás, de ez van, viszont ami nem jó, azt nem kell erőltetni. Vagy az is lehet, hogy csak a negatív dolgokat veszed észre, ezen csak te tudsz változtatni.
2020. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Kérdésből úgy tűnik, hogy korán lett gyerek és nem sikerült megismerni egymást. Mikor kezdett elviselhetetlen lenni a stílusa, milyen volt korábban? Rendmánia biztos korábban is megvolt, ő tesz érte hogy rend legyen, avagy mindent tőled vár el? Foglalkozik a gyerekkel, jut időd magadra? Miért szeretnél hirtelen más városban élni?
2020. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Menj, azt válasz egy ilyet:

[link]


Hetente megcsal, esetleg elveri a másikat, de legalább nincs rend (az életében).

Megéri?

2020. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyerekvallalassal nagyon sok minden megvaltozik, ez a legtobb kapcsolatot kikezdi, hiaba a cuki babafotok, sok ferfi ilyenkor folytogatva erzi magat, lebilincselve es menekulne.

Meg valoszinu mar nem annyira szeret, ez kolcsonos. Addig amig szerelmes volt addig toleralt, megjatszotta magat, most hogy mar ott a gyerek, a gurizes a szurke getkoznapok nem tetszik neki, es kibe fog belekotni, abba aki keznel van. Sehogy nem jo barhogy csinalod. Most eldontheted, hogy igy akarsz elni vele ki tudja meddig, megspekelve, nehezitve a sajat helyzeted meg egy gyerekkel, vagy kulon koltoztok es egy ideig nehezebb lesz onallosodni, de legalabb nem kell egy energiavampirral egyutt elned.

2020. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi rinya kérdésnek tűnik....

Ne haragudj de ha neked amcsi fontosabb akkor menj tegyél érte , egyedül egy gyerekkel ! Ha sikerül megtapsollak, és leborulok előtted!


De ehelyett lehet azt is hogy komolyan veszed a problémákat, és a párod is , aztán szépen segítséget kértek, hogy tanítsa meg egy szakember miként kell jól működni egy kapcsolatban. Mert most nem jól működtök az biztos.

2020. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BLM pólót vigyél, különben megesznek a színesek!
2020. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!