Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak sokan össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak sokan össze akkor, amikor jön a gyerek?

Figyelt kérdés
A napokban két ismerősöm is megházasodott. Az egyik pár mindössze 7 hónapja van együtt, de már terhes a nő. A másik is terhes, de azok ráadásul folyamatosan szakítanak-összejönnek, de kb havonta 2x, ilyenkor szétköltözés mi egy más, erre összeházasodtak... Ennek mi értelme van?
2019. ápr. 28. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magában azt nem értem, hogy miért ilyen korán a gyerek, ha a kapcsolat abszolút nem tűnik stabilnak? 10 évnyi együttlét+gyerek mellett is megesik, hogy a szülők elválnak, nem még így... :/
2019. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2019. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Mert felelőtlenek. Csak a gyerekeket sajnalom, akik ilyen családba születnek.
2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is pontosan így gondolom. Csak a gyereket sajnálom, a többit maximum szánni tudom.

2 hónapja sem volt, hogy itt panaszkodott a férfi tagja a kapcsolatnak, hogy milyen kidobott idő volt, amíg a csajjal volt, mennyi pénzt tud így félretenni, milyen jó egyedül. Erre akkor már terhes volt vagy 8 hete és ezután a panaszkodás után 2 nappal már újra örökké szeretlek volt. Most az esküvő előtt 2 héttel is összevesztek... Nem értem.

2019. ápr. 28. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

mert egyesek úgy gondolkodnak, hogy....


"jajj dejó pici édi bébim lesz, decuki szipi szupi, etetem itatom játszunk, szeretgetem, egy édes baba lesz, és jujj tök izgi lenne ha összeházasodnánk de izgiiii hófehér barbiruci, szép karikagyűrű...buli szórakozás, jajjj de boldog vagyooook... :) :D "


9 hónappal később.....b**asszki....

2019. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert ha már baba is van, akkor jobbnak látták megesküdni, és kész. Van, ahol még szokás.

Máshol meg tervezett baba mellett is csak élettársak, és kész.


De miért zavar ez téged ennyire?

2019. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
6osnál a pont. Nincs közünk hozzá.
2019. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én csak a miértjét akarom megérteni.

Azt meg ne mondja senki, hogyha esküvő előtt 2 héttel szakítanak akkor olyan tök szuper lehet ott minden, hogy egy életre lehet alapozni. Szóval még mindig nem értem.

2019. ápr. 28. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld megérteni. Buta emberek buta dolgokat csinálnak :) Mint például szar kapcsolatban vannak és még csak nem is védekeznek.
2019. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem jogos.
2019. ápr. 28. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!