Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak sokan össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak sokan össze akkor, amikor jön a gyerek?

Figyelt kérdés
A napokban két ismerősöm is megházasodott. Az egyik pár mindössze 7 hónapja van együtt, de már terhes a nő. A másik is terhes, de azok ráadásul folyamatosan szakítanak-összejönnek, de kb havonta 2x, ilyenkor szétköltözés mi egy más, erre összeházasodtak... Ennek mi értelme van?
2019. ápr. 28. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Saját tapasztalatomat osztom meg, hogy néhány ember mennyire agyilag 0, és tényleg, ezeknek párjuk van.

Rám írt egy pasi facebookon. Nagyon tetszett mindig is, és egy sikernek éltem meg, hogy észrevett és szeretne velem ismerkedni. Azért utana néztem facebookon mert úgy emlékeztem, hogy van valakije. Bár voltak fent közös képek, amik 2 évvel ezelőtt lettek feltöltve, az adatlapján "egyedülálló" volt. Gondoltam biztosan szakítottak már es

2019. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

Folyt

És csak elfelejtette levenni a képeket. Na, pár sor után mikor már kezdett belemenni szexuális témába, benyogte, hogy neki van valakije. Remel, gondoltam. Azonnal mondtam is, hogy én nem megyek bele ebbe a játékba. Megértette, nem erőszakoskodott. A beszélgetés már baráti szintre esett, úgy beszélgettünk, elfogadta, hogy én ilyenbe nem megyek bele. Pár nap után bevallotta, hogy már milyen sok nővel találkozott a párja mellett, milyen sokkal volt viszonya. Ezen ledobbentem. Pár hét után pedig, hogy elmond egy titkot. A párja terhes... Ledobbentem. Nem hittem hogy tényleg léteznek ilyen patkányok. Otthon eljátszák a hű, odaadó párt, majd a háta mögött pedig próbál nőket fuzogetni magának... És olyan szuper játékos, hogy ebből ezek szerint a nő semmit sem vesz észre, olyan vakon bízik benne

2019. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!