Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vannak, akik a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak, akik a gyerek miatt nem válnak el? Vajon megéri? Aki mégis megteszi, annak mi segitett meghozni a végső döntést?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 20:10
 1/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én kisgyermekem miatt nem hagytam el a volt férjemet, azért írom hogy "volt" mert a lányom most 24 éves, amikor 16 éves lett, akkor találtam meg a jelenlegi férjemet. Kövesd a szívedet, amikor az ember anya lesz már nem szabad többé, a gyermek mindent lát és ért és vissza is adja a rosszat, amit gyermeksége alatt kapott. Az én lányom még azért is szemrehányást tett nekem, hogy 16 évesen kiléptem a családból, azt, hogy előtte 10 évig miatta maradtam meg a férjem mellett, természetes neki. A válás a gyermeknek mindig óriási trauma, a mai eszemmel próbálnám a házasságomat komolyan rendbe hozni,bár a mostani férjemmel csodálatosan boldog vagyok. Próbálj rengeteg szeretetet és törődést és figyelmet és elismerést adni a férjednek, akkor látja, hogy fontos neked, mindig csak jót várj tőle, így hátha rendbe jön a házasság.Az lenne a legjobb, hiszen valamiért egymásba szerettetek. Nem számít az életkor, ha nem sikerül rendbe hozni a kapcsolatot, találhatsz még szerelmet Ennyit tudtam most erről írni. Minden jót Neked!

2016. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Leírnám a gyerek (magam) szemszögéből. Anya miattam/miattunk nem hagyta el aput. Boldog nem igazán volt mellette soha, sokat veszekedtek. Ez rajtunk is meglátszik. Öcsémmel mindketten zárkózottak lettünk, ő kicsit agresszív is. Tavaly terhes lettem, a párommal sokat vitatkoztunk. A hozott negatív példa miatt meghoztam a döntést, hogy inkább viták nélkül, külön, mint hogy a gyerek a cirkuszt meg a veszekedést hallgassa. Mi meg sem próbáltuk, mert ez nem egy sportautó, amit elviszek egy próbakörre.. És jobb minél hamarabb lépni, mert én azt vallom, hogy nem kell apa mindenáron. Illetve attól, hogy valaki csapnivaló férj, még lehet jó apa és tarthatja a kapcsolatot a gyermekeivel, de ez a gyerek miatt rgyütt egy felesleges kompromisszum, ami senkinek se jó, de visszaüt, mert ahogy az előttem szóló is írta, egy idő után természetesnek veszi a gyerek. Öcsém a mai napig haragszik anyura...
2016. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En 15 L vagyok .. a szüleim ugy 2 eve elohoztak hogy elvalnak. Apam többszörösen megcsalta anyamat.. aztan anya megbocsatott neki ea minden ment tovabb amig egy egy ujabb bizonyitek elo nem kerult... de veful mundig minden el lett felejtve... apam azota is velünk el nem lett valas en azota nem beszelwk vele. Szerintem sokkal jobb lenne ha elvalnanak.. ez igy sokkal rosazabb mintha kulon lennenek.. mar anyam sem szereti mindig monja h majd ma elküldi de vegul sosem lesz belole semmi... nem erdemes sem a te sem a gyerek részéről... jobb egyedül lenni mint egy rossz kapcsolatban!
2016. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kissné Julcsi válasza:
Kedves Kérdező! Én is bekapcsolódnék a beszélgetésbe, mert engem is érint!Én sem tudom mi lenne a legjobb! Mi párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, van két pici gyerekünk ( 2 éves 4 hónapos és 9 hónapos) és mostanában egyre többször veszekszünk, sőt... volt olyan, hogy tovább fajult!Egyelőre nem tudok/tudunk elköltözni! Vagy nem is akarok??? Nem tudom! Lehet csak egy kis biztatás, erősítés kellene?! :(
2016. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gyerek szemszögből írok. Gyanús, hgy szüleim csak miattam, meg "mert válni ciki", tartottak ki egymás mellett. Semmi intimitás, napi szintű üvöltözés... most, hogy idősödtek, talán jobb egy kicsivel a dolog, mert talán már belefáradtak a veszekedésekbe. De inkább legyen válás, mint egy puskaporos hangulatú otthon, ahol folyton üvöltözés van. Nekem jobb lett volna egy haronikus hangulatú otthon, mint az, hogy mind a két szülőm együtt éljen velem... minden hétvégén arra ébredtem, hogy reggel 8kor üvöltenek egymással, aztán rajtam vezették le a feszültséget, és minden csipcsup dolgon felhúzták magukat és vertek meg "miattam veszekednek"...
2016. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!