Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a férjed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed nem szeretné ha vissza mennél dolgozni gyes után?

Figyelt kérdés

A terhességem előtt ahol dolgoztam vissza várnak szeptember végén. Férjem Ausztriában dolgozik, a kislányomat ennek módja szerint egyedül nevelem persze hétvégente itthon van.

Házat szeretnénk venni és valamit valamiért ezt vállaltuk hogy ne hitelből kelljen házat vennünk.

Abban az esetben ha megtudjuk a munkáltatóval beszélni hogy pl 8-16 ig dolgozzak akkor tudnám vinni a kislányom más esetben elbúcsúzunk. Értelemszerűen akkor új munka találásáig itthon leszek.

A munkahelyem minimálbér alapján fizet, nem sok de több mint a semmi.

Férjem nem akarja abszolút,hallani sem akar róla.

Okot nem tudok, legalábbis biztosra nem mondanám, de félt engem a kimerüléstől mert nagyon eleven a kislányunk, illetve őt mivel eddig közösségbe nem járt valószínűleg többet lesz itthon mint ott, mivel gyenge a kis immunrendszere.


2020. aug. 27. 23:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt nem akarja hogy én dolgozzak a kislányunk természetesen óvoda köteles és fog is menni.

Attól tart érvei alapján hogy én kimerülök, mert itthon munka után házimunka, állatok főzés és az eleven kislányunk, na meg ha beteg lesz akkor hogyan maradok itthon mivel minden rám fog szakadni.

Az a baj ha nem tudunk közös nevezőre jutni a munkahellyel az azt jelenti hogy 4 kor kell kelnem 5-kor elindulni dolgozni a gyerek sem fog sokat tudni aludni mert vinni kellene mamához, délutános műszaknál pedig este 10 kor esnénk haza. Ezért ragaszkodom egy köztes időhöz hogy a gyereknek főképpen jó legyen. Illetve nem akarok anyukámra támaszkodni, mert ugyan nem idős 54 éves de lehet megterhélné a hozzánk való igazodás hogy vinni a gyereket vagy hozni stb

Szóval nagyon kételyes de dolgozni nagyon szeretnék bár mivel az előző munkahelyem bezárt igy oda vissza 50 km kb az lehet az utazási költségre is hatalmas összefüggésben lesz mert lehet nem éri meg a 90 ezer forintból 25 ezret elautókázni... annyira nem vagyunk anyagilag rosszul hogy 65 ezerért tényleg dolgozzak és gondot okozzak teszem fel anyukámnak is.

2020. aug. 28. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Már meg is válaszoltad a kérdést. Mi szóltunk. Pár év múlva jusson eszedbe. Sok sikert.
2020. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Így érthető, hogy a férjed nem akarja, hogy visszamenj. Én a helyedben mindenképpen kihasználnám az otthon töltött időt és tanulnék valami újat, amivel később többet tudok keresni, mint minimál bér. Vagy egy nyelvet vagy egy új szakmát. A lényeg, hogy ne tunyulj el, mert aztán nehéz lesz majd visszamenni a munka világába.
2020. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én se tudok visszamenni a munkahelyemre. Már hat hónapos lemaradás is nagyon sokat számít a volt pozíciómban, 5 év után (3 gyermek), csak kezdő pozit kapnék, nagyon kevés pénzért. Plusz túlórák hada, stressz...

Inkább továbbképzem magam és indítok egy vállalkozást, kötetlen időben, amíg picik a gyerekek. Van egy kis lakásom, ami ki van adva, így annyit leteszek az asztalra, mint a férjem.

Ilyen háttérrel nem zavarna, ha megkérne, maradjak otthon. Az viszont zavar, hogy nem végzek jelenleg olyan munkát - a gyereknevelésen és háztartáson kívül- amiben sikereim lennének és kapnék érte fizetést.

2020. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!