Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal együtt vagyunk 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal együtt vagyunk 6 éve. Én szeretnénk már egy közös házat. Sokszor felemlitem neki hogy mikor veszünk de én úgy veszem észre hogy akar is meg nem is. Nem akar se messzebre költözni se külföldre jönni velem dolgozni. Vélemények?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elpazaroltál 6 évet.
2019. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretni szeret ebben nincs semmi kétségem. Én szeretnék sokmindent de én úgy veszem észre hogy ő nem hajlik rá. Szeretnénk már közös életet. 27 vagyok ő 32. Hiába mondom neki hogy ha nem akar venni házat akkor legalább mennyünk dunántúlra dolgozni mert ott röbb lehetöség van. De oda sem akar menni. Ő elvan itt. De nekem igy nem jó hogy nem galadunk egyről a kettőre.
2019. aug. 4. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
6 ev utan meg kulon laktok ? Az gaz
2019. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez ilyen formában már régen nem igaz, hogy Dunántúlon több lehetőség van. Aki nem gyárban vagy vendéglátásban akar 12 órát robotolni annak semmivel nincs több lehetősége.

Megtakarítással hogy álltok? Te mit tudsz beleadni? Értem én, hogy házat akarsz meg ilyesmi de ha nincs legalább 5-10 milla megtakarításod akkor nem sok értelme van erről beszélgetni még. Hogyha nekem rágná a fülem a párom, hogy vegyünk házat de egyébként semmilyen előrelépés nincsen a részéről érte akkor én sem tudnám komolyan venni.

2019. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

...miből? Csak mert azért egy lakás vásárlása nem olyan, hogy "hát kifizetem a mellényzsebből öcsém".


Úgy meg pláne őrültség, ha előtte nem is életetek együtt. Lakva ismerkszik meg az ember, ez a mondás nem véletlen maradt fent.

2019. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
mivel az anyagi ügyeket általában a nő tudja jól irányítani,ha tudja.. és hát itt az ideje átvenned ezt és gyűjtened amire sztnél..
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"a nő tudja jól irányítani,ha tudja"


Ez egy általánosítás, ráadásul hibás is, mivel a pénzügyekhez való értés, a költségek jól levezényelése nem nemspecifikus dolog. Van ahol a nő csinálja jobban, van ahol a férfi - amelyiküknek jobban kézre áll.


Példát mindkét esetre tudnék mondani. A lényeg, hogy a pazarló fél is belássa a hibáját. Anélkül nem fog menni, mindegy melyik nem melyik szerepben van.

2019. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel az anyagi ügyeket általában a nő tudja jól irányítani :D Én minden marhaságra elverem a pénzt. De itt a kérdező tűnik megfontoltnak.
2019. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dunántúlon a multiknál gazdasági válság van. Létszámstop vagy leépítések vannak elrendelve.

Ház vásárláshoz pénz kell. Itt horror, brutális ingatlanárak vannak. Veszprémben 55 nm2-es panel lakás 20 - 30 millió. Fehérvár még ennél is drágább. Győr, Sopron, Szombathely szintén. Távoli faluban vályogházat - (erre a bank nem ad hitelt) lehet pár millióért venni.

2019. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval. Együtt lakunk nálunk. De szeretnénk külön menni a apámtól. Házat ha kell hitelre vennénk. Mivel külföldre nem akar jönni hogy legalább ház árát összeszedjük igy marad a hitel. Nem dunántúlon akarok venni házat. A másik több lehetöségvan munka terén ott mint szabolcsban. Nagy külömbség van bér terén is. És ezért mondtam neki hogyha nem akar házat akkor legalább mennyünk fel dolgozni. De akkor is kezdünk magunkal valamit.
2019. aug. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!