Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól gondolom, hogy csak szivat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy csak szivat?

Figyelt kérdés

Ha a férjem belémàll azzal, hogy miért nem csináltam neki szendvicset, mikor megy munkába, úgy, hogy soha nem szokott vinni?!

És hogy az a reakciója arra, hogy a munkájáról érdeklődöm, kivel lesz, stb, hogy miért kell neki magyarázkodni?!

Mondott két nevet, utóbbira mondtam, őt nem ismerem. Ennyi.

Tök beteg!

Na én például ezért akarok elválni! Nem normális.


2020. aug. 21. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Es mondtad mar neki, hogy ez szerinted nem vicces?
2020. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy itt több gond is van. Magának nem tud csinálni?

Én az esetek 99%-ban mindig magamnak csináltam a reggelit amikor együtt éltünk exemmel.

Nehéz ügy amúgy. Ilyen volt mindig a természete? Mert hát akkor rossz emberhez mentél hozzá. Ha megváltozott, lehet h van másik nő, vagy csak már nem érez úgy.Esetleg neheztel valamiért ami történt, de nem akarja elmondani, hátha rájössz. Lehet kevesli a szexet, v bármi hülyeség lehet.

2020. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ilyen sajnos, tudom, hogy rossz emberhez mentem hozzá. Az elejétől voltak ilyen dolgai, akkor sem hagytam szó nélkül, de addig magyarázott, meg beszélt, meg beszélt, hogy azt gondoltam, akivel így tudok beszélgetni, amellett a helyem. (ehhez kellett egy megelőző szar kapcsolat, ahol semmiről nem lehetett beszélni). Így ilyenkor úgy örültem, mint majom a farkanak... Aztán rajottem, hogy ezek ilyenkor tényleg csak dumák, mondja, amit hallani akarok, sőt feltetelezem, ezt is tudta, hogy ez a kulcs hozzám, a kommunikáció, mert előtte nem volt. Nyilván meséltem róla. Szóval jól megvezetett, persze mire erre rajottem, már házasok voltunk.
2020. aug. 21. 21:24
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát nézd.. saját tapasztalatomból tanulva, felesleges erőltetni ezt a házasság dolgot ha nem megy. Persze komolyan gondolja az ember meg minden. De így csak tönkrementek. Biztos van mindkettőtöknek valaki más, akivel jobban érezné magát.
2020. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Biztos van mindkettőtöknek valaki más, akivel jobban érezné magát."


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy ha nincs, akkor meg egyedül is jobb.

2020. aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!