Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól gondolom, hogy csak szivat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy csak szivat?

Figyelt kérdés

Ha a férjem belémàll azzal, hogy miért nem csináltam neki szendvicset, mikor megy munkába, úgy, hogy soha nem szokott vinni?!

És hogy az a reakciója arra, hogy a munkájáról érdeklődöm, kivel lesz, stb, hogy miért kell neki magyarázkodni?!

Mondott két nevet, utóbbira mondtam, őt nem ismerem. Ennyi.

Tök beteg!

Na én például ezért akarok elválni! Nem normális.


2020. aug. 21. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Te sem vagy normalis, hogy ezert valni akarsz.
2020. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég volt, belefáradtam. Mikor az ember igyekszik, hogy a kedvében járjon, mindent megteszel, és akkor is talál ilyen kreált sz.rsagokat, egy napot nem bír ki nélküle... Akkor eljön ám az a pont, hogy feladod.
2020. aug. 21. 18:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ennyire beteg, hogy ezt élvezi, hogy a másikat idegesíti.
2020. aug. 21. 18:19
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Biztos rosszat álmodott, vagy nem is aludt, mert pl a szomszédnak sajnos hasmenése volt és egész éjjel csobogott a wc.
2020. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem más van a háttérben.

De a válás nem tragédia, épp most válok énis.

2020. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Hiába akarsz a kedvében járni, ha azt sem tudni, hogy valójában mire is lenne szüksége... Meg szoktad kérdezni előtte? Mert így csak saját magadat szívatod...
2020. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miből kellett volna gondolnom, hogy megkerdezzem, kér-e szendvicset, ha sosem visz?!

Ez olyan, mintha azt kérdezném tőled, kérsz-e egy kávét/pohár bort, ha sosem iszol...

És ha jofej akarok lenni, hogy a munkájáról kérdezem, abba is beleköt.

Egyértelműen semmi sem jó. Keresi, mibe köthet bele, ezt élvezi. Szociopata.

2020. aug. 21. 19:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt csinalja, vagy csak most? Te mindig kedves vagy vele, vagy előfordul, hogy te is bunkobban szólsz hozzá? Van vmi valtozas az eleteben? Cigiről leszokas, kemenyebb munka, kevesebb penz vagy ilyesmi?
2020. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most melyikőtök a nő? :D ugy hisztiztek h nemtudom eldönteni
2020. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Változás nincs az életében. Ha két napig nem szól be semmit, az már nagy dolog.

És így nem, már én sem vagyok kedves.

Én vagyok a nő.

2020. aug. 21. 20:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!