Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem, vagy egy másik srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, vagy egy másik srác?

Figyelt kérdés

Van egy férjem. 4éve vagyunk egy par, van egy 1 éves fiunk. Most vettünk közös házat, 20évre aláírtunk közös hitelt.

Szeretem, szerelmes is vagyok. De valami mégsem jó.

Ejjel nappal dolgozik, rengeteg a kiadásunk az utóbbi időben, így nem tehetjük meg, hogy kevesebbet menjen.

Az első évünkben randiztunk sokat (mikor már együtt laktunk akkor is) sokat beszélgettünk, sok szex volt.

Ezek ahogy múlt az idő egyre kevesebbek lettek.

Most ott tartunk, hogy csak azt beszéljük meg, ami nagyon fontos. "Lelkizni" idejét nem tudom mikor csináltunk. Sosem dícsér, nincs egy jó szava sem kb. Sokat veszekszünk. Ezt betudtam annak, hogy én a gyerek miatti éjszakázások, illetve az egész napi gürizés (főzés, takarítás, stb.. semmi segítségem) ő pedig a rengeteg munka miatt fáradt. Szex is kb havi 2-3x, az is kb 10 perc max.


Eddig el is voltam ebben a kapcsolatban. Ismétlem, most is szeretem, szerelmes vagyok, csak kicsit másképp mint az elején.


Pár napja elkezdett irogatni barátnőm öccse. Tudja hogy férjél vagyok, tudja a gyereket is. Hisz 1 utcával lakik arrébb, férjemmel is jóba van.

Jól esnek a szavai, ha gáz ha nem. Mindig leírja, hogy szép vagyok, hogy tetszett neki pl az a ruha ami rajtam volt, stb...

Neki is van barátnője, de vele ilyen semmijen a kapcsolat.

Eljátszottam a gondolattal, mi lenne, ha....

De bakker, már nem tini vagyok, hogy váltogassam a pasikat kedvem szerint. És ez a beszélgetés is nagyon rávilágított férjemmel való kapcsolatomra, hogy mennyire hiányoznak bizonyos dolgok.

Tanácstalan vagyok


Feldobni az életem, a férjem, a fiam, a családom egy lehet csak futó kalandért, vagy maradni férjem mellett, ugy, hogy mostmár tudom hogy így nem teljes az életem, a kapcsolatunk.

Férjem változni nem fog, elég fafej ez ügyben az tuti...


2020. aug. 12. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem ugyanígy volt. Egyet tudok mondani. Ennek a félrekefélgetésnek semmi jó vége nem lesz.
2020. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőd öccse konkrétan levette, hogy ki vagy éhezve, és semmi mást nem akar, csak kötetlen szexet. Ezt te is tudod. Léccí küldj már képet a pasiról! Kíváncsi vagyok, mennyire jó pasi az, akivel egy estéért megéri eldobni mindent, és egyedülálló anyaként 20 évig fizetni a hitelt. Elképzelni nem tudom.


Tudod, az van, hogy a házasság nem arról szól, hogy dugtok, mint a nyulak, minden vágyad teljesül, vagy csere. Ez egy gazdasági és társadalmi szövetség annak érdekében, hogy biztonságban felneveljétek együtt a közös utódot. Fontos alapja a hűség, és a jó szex. De nem az a célja és az értelme! Ha te azért válni akarsz, mert valakit megkívántál, akkor tényleg váljatok el, mert a házasságot nem neked találták ki.

Majd pár év múlva rájössz, mikor a tizedik pasit dobod ki az agyadból, hogy mindened megvolt, amire vágytál, és elcserélted némi szexre, amit az se biztos, hogy annyira élvezni fogsz. De egy gyerekkel, elvált nőként, nézhetsz ki akármilyen jól, nem kapod vissza újra.


Az van, hogy a jó házassághoz két ember kell. (Elrontani egy is elég.)

A férfiak nem tudnak gondolatot olvasni. Ha romantikát akarsz, akkor ne pislogj, hanem mond meg, hogy este menjetek ki sétálni meg hullócsillagot nézni. (Ma tetőzik!) Vagy vegyél egy üveg bort és keress egy romantikus régi filmet. Mozduljatok ki együtt a gyerekkel! Írj pajkos kis üzenetet nappal, amíg dolgozik!

Hidd el, hogy szívesen partner lesz ebben, csak meg mondanod konkrétan, hogy mit akarsz!

A másik: ő úgy mutatja ki, hogy szeret, hogy kidolgozza a lelkét. Hogy neked ne kelljen, és csak a babával és az otthonotokkal kelljen törődnöd. Mindenetek meglegyen. Ez zavar? Tényleg?

Te mivel mutatod ki, hogy szereted?


Lehet ez egy hullámvölgy, vagy a házasságod teljes kudarca. Te tudod, hogy képben a harmadik, te tudsz változtatni.

2020. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

"4,egyáltalán nem volt meggondolatlan a házasság, sem a gyerek, ez a sok "szar" mind utána jött, hála egy tudatlan könyvelőnek és rgy balfasz ügyvednek...."


Oké. De miből gondoltad, hogy egy házasságban nem lehet majd semmi probléma? Ebből a szempontból nézve bizony átgondolatlan volt ez a házasság.

Arra viszont nem válaszoltál, hogy miért kell bedőlni pár szép mondatért minden dugni vágyó hímnek? Elég olcsón adod a magad. Elég pár hízelgő ócska bók és már feküdnél is. Nem vagy túlzottan igényes nő. A pali is sejti, ezért is fűzi a fejed.

Ha meg végképpen nem akarsz a férjed mellett maradni, akkor válj el. A félrekúrással nem oldasz meg sem semmit.

És megdöbbentő, hogy egy felnőtt férjezett nő, és egy gyerek anyja nem tudja az eszét használni, csak a nemi szervének a viszketése hajtja, és az állandó hízelgő hamis bók áradat tudja csak boldoggá tenni. Milyen példát akarsz annak a gyereknek mutatni?? 🤔

2020. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ácsi ácsi....

Eszembrn sincs a férjem megcsalni... nem vagyok gerinctelen féreg, én is voltam megcsalva, tudom milyen. Elöbb kötném fel magam minthogy megtegyem. Ezt nem tudom, ki honnan vettem. Ha a srácog választanám (ami átfutott az agyamon, de ennyi, biztos nem megyek bele) akkor id a férjemmel lezárom elöbb a dolgot.

Igen, írt pár jó szót. De ettől még nem teszem neki szét a lábaimat, nem vagyok egy olcso ribi....

Amiatt vetődött fel a kerdés, mert a férjemmel így tényleg nem működik és ez nem évek óta van így, csak hónapokról beszélünk, és ő változtatni nem hajlandó

2020. aug. 12. 19:57
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Eszedben sincs a férjed megcsalni, a barátnőd öccse pár jó szava után sem teszed szét neki a lábaidat, férjed nem hajlandó változtatni a mostani helyzeteteken.

Garantálom, hogy ha a férjeddel nem tudod megbeszélni a számodra elégtelen viszonyotokat, akkor előbb-utóbb valakinek szétteszed a lábaid, hiszen eljátszottál a gondolattal, mi lenne, ha...

Nyugodt hangnemben, de rendezzétek a viszonyotokat a férjeddel! Ha sikerül, akkor hű is maradhatsz hozzá.

2020. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

nem vagyok egy olcso ribi....


Most vettünk közös házat, 20évre aláírtunk közös hitelt. Ejjel nappal dolgozik, rengeteg a kiadásunk az utóbbi időben...


Mindent értünk.

2020. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pár menetre jó leszel...bem kell ahhoz félre lépni..

Szépen felrúgod az életed, aztán majd pislogsz nagyokat..


100 -ból egy ilyen kapcsolat lehet jól sül el, mint az írogatós fickó, hogy gyerekkel ,mindennel felvállal és működik.

De ő nem az a fajta...abból jól látszik, hogy van nője, te is házas vagy, de azért az írkálás belefér neki.

2020. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!