Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem, vagy egy másik srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, vagy egy másik srác?

Figyelt kérdés

Van egy férjem. 4éve vagyunk egy par, van egy 1 éves fiunk. Most vettünk közös házat, 20évre aláírtunk közös hitelt.

Szeretem, szerelmes is vagyok. De valami mégsem jó.

Ejjel nappal dolgozik, rengeteg a kiadásunk az utóbbi időben, így nem tehetjük meg, hogy kevesebbet menjen.

Az első évünkben randiztunk sokat (mikor már együtt laktunk akkor is) sokat beszélgettünk, sok szex volt.

Ezek ahogy múlt az idő egyre kevesebbek lettek.

Most ott tartunk, hogy csak azt beszéljük meg, ami nagyon fontos. "Lelkizni" idejét nem tudom mikor csináltunk. Sosem dícsér, nincs egy jó szava sem kb. Sokat veszekszünk. Ezt betudtam annak, hogy én a gyerek miatti éjszakázások, illetve az egész napi gürizés (főzés, takarítás, stb.. semmi segítségem) ő pedig a rengeteg munka miatt fáradt. Szex is kb havi 2-3x, az is kb 10 perc max.


Eddig el is voltam ebben a kapcsolatban. Ismétlem, most is szeretem, szerelmes vagyok, csak kicsit másképp mint az elején.


Pár napja elkezdett irogatni barátnőm öccse. Tudja hogy férjél vagyok, tudja a gyereket is. Hisz 1 utcával lakik arrébb, férjemmel is jóba van.

Jól esnek a szavai, ha gáz ha nem. Mindig leírja, hogy szép vagyok, hogy tetszett neki pl az a ruha ami rajtam volt, stb...

Neki is van barátnője, de vele ilyen semmijen a kapcsolat.

Eljátszottam a gondolattal, mi lenne, ha....

De bakker, már nem tini vagyok, hogy váltogassam a pasikat kedvem szerint. És ez a beszélgetés is nagyon rávilágított férjemmel való kapcsolatomra, hogy mennyire hiányoznak bizonyos dolgok.

Tanácstalan vagyok


Feldobni az életem, a férjem, a fiam, a családom egy lehet csak futó kalandért, vagy maradni férjem mellett, ugy, hogy mostmár tudom hogy így nem teljes az életem, a kapcsolatunk.

Férjem változni nem fog, elég fafej ez ügyben az tuti...


2020. aug. 12. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Le lehet élni az életet a langyos fosban, sokan csinálják. Hogy megéri-e? Majd 40 év múlva kiderül.
2020. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha leülnél a férjeddel beszélgetni és őszintén elmondanád, hogy érzed magad jelenleg? Làtom, hogy említetted nem lelkizik, de egyszer azért rá lehet venni őt is, házasok vagytok a jövőtöket most építitek. Nem értem miért kell egyből eldobni mindent, mert rád kacsintott egy szépfiú. A házasság nem csak a rózsaszín buborék, amit a filmekben látni. Vannak nehezebb időszakok, de azokat együtt kell megoldani. Okkal szereted a férjedet, gyerek is már ott van. Mindig lesznek ilyen nehezebb időszakok a jövőben is bármi miatt, de nem kell egyből más férfi karjaiba menekülni.
2020. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Az az érdekes, hogy azt írod a gyerek miatt fáradt vagy a szexhez. A másik pasival nem lennél fáradt a bszáshoz?

A hitellel együtt azt is vállaltad, hogy a férjednek még többet kell dolgoznia. Ennek egyenes következménye, hogy mindig fáradt lesz majd. Mi ebben a meglepő?

A pasi meg csak kábít, hogy semmilyen a kapcsolata. Ez egy jól bevált duma, hogy 1-2x meghúzzon. Miért kell minden szrnak bedőlni azért, mert valaki párszor szép dolgokat ír a lábad közéért?

A történet viszont azt mutatja, hogy ez sem egy átgondolt házasságkötés volt, két érett, felelős ember között. 👏

2020. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért az igen sokat elmond rólad, hogy egy ember egész nap gürizik értetek, és te egy ilyen kérdést nyitsz. Többet, mint bárki gondolná. És nem, nem fogok hasra esni, hogy "mennyit" melózol null segítséggel.

A cselekedetek árulkodóbbak mindennél.

2020. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg koncentrálj a házasságodra, bőven rendbetehető még. A barátnőd tesója csak egy dugást keres.
2020. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
4+Gondolom gyed, csed akármin vagy, és semmi dolgod csak a gyerek és a háztartás.
2020. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Csaj, hogy jól értem-e!


A helyett, hogy a szeretője lennél, te bepaliztad a fickót a szokásos baba - gyűrű - lakáshitel hármasra. Az a nyomorult a belét kidolgozza miattad, te meg nem segítesz neki, azzal hogy pénzt keress, hanem inkább a fenekedbe tolatnád egy másik pali redvás farkát?


Helyes! Gratulálok, de tényleg!


Az a pasi, aki elvesz egy nőt, és még a hitel és gyerek baromságba is belemegy, na az ezt érdemli!

2020. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

1. mint irtam, futó kaland lenne belőle, ezzel tisztában vagyok.....

2. Háztartast vezetek, minden nap főzök, vannak állataink őket rendezem, 3000m2 telek, én tartom rendben... valószínü ezek mellett elfáradhat az ember 😅

3. Csak abban akartam segítséget kérni, hogy mivel rájöttem, ez így nagyon nem jó, a férjem nem partner a változtatásban, nem szeretném besavanyodva leélni az életem, akarmennyire is szererem.

4, egyáltalán nem volt meggondolatlan a házasság, sem a gyerek, ez a sok "szar" mind utána jött, hála egy tudatlan könyvelőnek és rgy balfasz ügyvednek....

2020. aug. 12. 15:46
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

A férjeddel IGEN, a barátnőd testvérével NEM - ezt tanácsolom.

Fentebb is írták, hogy előbb-utóbb vedd rá a férjed egy NYUGODT légköri beszélgetésre. Semmilyen esetben ne akarjátok a másikat a hangerővel meggyőzni (legyőzni). Két ember kapcsolata (házasok, barátok, munkatársak...) aligha megy el véleménycsere nélkül.

Házasok vagytok, van gyereketek. A hódolód csak adja a szépet egyetlen-egy cél érdekében. (Ugye, sejted, mire célzok? Fentebb konkrétabban is megírták). A férjed is ismeri őt. Milyen lenne, a helyzet, ha megcsalnád a férjed VELE?

Sok az anyagi teher rajtatok, tehát a férjed sokat dolgozik. ÖRÜLJ NEKI!

A férjed már nem udvarol Neked. Vajon, Te kedveskedsz néha-néha neki a kedvenc ételével?

Olvastam valahol: "Elkészült a házunk - kikészült a kapcsolatunk...". Arra vigyázzatok, hogy ez nehogy bekövetkezzen!

2020. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

A barátnőd öccsét csak egy cél vezérli. Ne menj bele!! Ne is írjál neki!


Férjed van, gyereketek van, hiteletek van. Férjeddel beszéld meg, tartson pár napos pihenőt, maradjon veletek otthon. Beszéld meg vele a dolgokat, de csak szépen! Nincs kiabálás, nincs vita. Ha felemeli a hangját te maradj némán, ez a legjobb ellenszer. Utána egyből észreveszi csak ő tőle hangos a ház. Vissza fog venni magából. Kérdezd meg tőle mi a baj? Miben tudsz neki segíteni? Pihenőre van szükséged, túlhajszoltad magad. Ezt mindenképpen mond meg neki. Érezze azt, hogy együtt érzel vele, a problémájával nem egyedül van. Van, aki figyel rá, megérti. Ettől le fog nyugodni, nagy eséllyel változni fog.


Ha a férjed valóban fafej. Neked meg szükségleteid vannak, akkor hajrá, hívd át magadhoz a srácot amikor a férjed nincs otthon. A srác az infókat a nővérétől tudja, tőle tudta meg azt is, hogy a házasságotok nem a régi. A srác elszólja magát, a srác nője meg jól megtép! A férjed is megfogja tudni, mert a megcsalások mindig kiderülnek. 1 óra gyönyör a sráccal utána meg évekig szenvedni (válás - közös hitel - egyedülálló anyuka - mindent egyedül kell csinálnod), nem éri meg.

2020. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!