Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, melyik férfihoz mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfihoz mennétek hozzá szívesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván 1000 dolog van még, de most fókuszáljunk csak erre.
2020. aug. 9. 21:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Ismertek ti mezőgazdasági vállalkozót? Igazi nagymenőt, aki mellé agrármérnök??


Mert én igen, és ennek semmi köze az itt leírtakhoz.

2020. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ismertek ti mezőgazdasági vállalkozót? Igazi nagymenőt, aki mellé agrármérnök??"


Én nem, le is írtam, de azt is, hogy a kérdező sem ismer multinál dolgozó embert.

2020. aug. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
37%

"Egyébként meg én is dolgozom, tehát van miből megvenni a kajámat, de ne zavarjon."


De végtelenül ostoba vagy. Nem arra célzott azzal hogy ha a "paraszt" nem dolgozna akkor nem ennél. Hanem arra hogy azoknak az élelmiszereknek a nagy része szerinted hogy a fenébe kerülne a boltok polcara ha nincs a mezőgazdasági dolgozó? Az összes zöldséget, mindent amiben liszt van, sőt még a húst is a boltokban mind nekik koszonheted. Nem kell hozzájuk menni feleségül de azért cserébe érdemelnek annyi minimális tiszteletet hogy nem nyilatkozol így róluk. És te beszélsz intelligenciarol? Neked nem sok jutott különben nem gondolkoznal így. Pontositok: különben gondolkoznal.


A kérdésre válaszolva, ha ezek közül kellene választani akkor a mezőgazdasági dolgozó, mert a másiknál a belváros gondolom Budapestet jelenti, nekem meg ha fizetnének se élnék ott.

2020. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#33: nem, drágaság, a mezőgazdaságban qrvára nem csak parasztok dolgoznak, lásd egyrészt a #31-es hozzászólást, másrészt én is tudok olyanokról, akik nem ilyen képzettségűek / származásúak, hanem eredetileg értelmiségiek, és sikeres termelők. EZÉRT én nem fogok senkit piedesztálra emelni, meg nem fogok tudat alatt holmi második szülőként tekinteni rá, aki kvázi a számba adja a kaját, mint ahogy azt a stílusoddal sugallni próbálod, ami olyan, mint amikor egy gyereket leteremtenek. Eléggé szánalmas próbálkozás különben. Egyébként is tudtommal a mezőgazdaság végre ebben az ebből a szempontból eléggé elmaradott országban is végre arra a szintre ért, hogy egyre több gép képes kiváltani az emberi munkát, szóval egyrészt egyre kevésbé szükséges teljesen tönkretennie bárkinek is a testét az 50-es éveire (beszélgettem nem egy ilyennel, számomra rejtélyes módon egyikük sem gondolta opciónak, hogy tanuljon helyette valamilyen szakmát például), másrészt ez, mint hivatkozási alap is egyre inkább megy a levesbe.

Ami pedig az ostobaságot illeti, ajánlanám figyelmedbe a Dunning-Kruger hatásról szóló Wikipédia-oldal tanulmányozását.

2020. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján egyiket sem. Kisvárosi lány vagyok, sem a belvárosban nem érezném jól magam, sem egy faluban. Az életmódom mind a kettőtől nagyon különbözik, és én nem kívánok egyik irányba sem változni.

Ha "muszáj" választani, akkor inkább az első, a felszínességet és a belvárost nem viselem.

2020. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
#35: nyugi, sosem lesz muszáj választani, még idézőjelben sem, maximum az efféle "értelmes" kérdezők vágyálmaiban.
2020. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan a felszínesség nem egy szép tulajdonság, ez legyen a legnagyobb probléma a második lehetőséggel. Én is multinál dolgozom, kettőnk fizujából már elég jól meg tudnánk élni, még ha nem is kifejezetten luxus-színvonalon (a férjemmel ketten valamivel többet hozunk haza, egy felső-középosztálybeli élet kijön, stabil megtakarításokkal, de a luxustól azért még messze van). Engem tankkal nem lehetne kirángatni Budapestről, így bármi mezőgazdasági tevékenységet űző kiesne a rostán. Hát még ha így gondolkodik egy átlag multinál dolgozóról (akik közé ugyebár én is tartozom), hogy annak csak a látszat számít, meg milyen gáz, hogy megfelel a munkahelyi elvárásoknak és reggel öltönyben és tisztán megy be dolgozni. Hát micsoda szégyen.
2020. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Multinál dolgozó középvezető vagyok és minden álmom, hogy mezőgazdaságban dolgozzunk a férjemmel és a saját termésünket ehessük. Én megőrülök a várostól, pedig csak egy megyeszékhelyen lakunk. A terv folyamatban van, a ház megvan már a faluban, a gépek beszerzés alatt. :) Alig várom. 28/N
2020. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

De amúgy akinek ekkora mezőgazdasági vállalkozása van, tele van pénzzel, az sosem állna le egy egyszerű beosztottal, max pár alkalomra.


Nem kell a sok haszonleső.

2020. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Az elsőt, de csak és kizárólag akkor, ha nekem nem kell foglalkoznom a vállalkozásával
2020. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!