Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, melyik férfihoz mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfihoz mennétek hozzá szívesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván 1000 dolog van még, de most fókuszáljunk csak erre.
2020. aug. 9. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Mezőgazdasági vállalkozása van. Évi 10 milla bevétele van, nem sznob, szép nagy ház, kemény munka, de semmi luxus
Diplomás, multicégnél dolgozik, felszínes. Évi 10 millió a bevétele, belvárosban él, szereti a luxust.
65 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Egyikhez sem. Úgy gyűlölöm a mezőgazdaságot és a felszínességet is, mint a szart. :D
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%
Alapból az elsőt választaám, de mivel mezőgazdaságban dolgozik, feltételezem, nem a főváros belső kerületeiben tervezi az életét. Nekem meg fontos, hogy mindent könnyen elérhessek tömegközlekedve is.
2020. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
A diplomást választottam, de csak azért, mert a mezőgazdaságban látástól mikulásig kell dolgozni heti 7 napot. Nem beszélve arról, hogy a vállalkozónál azért nincs luxus, mert a bevételei nagy részét visszaforgatja a vállalkozásba.
2020. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%

Minden hollywoodi film azt akarja belénk verni, hogy a hideg fényekkel megvilágított nagyvárosi öltönyös férfi maga az ördög, a szaros csizmás bunkó paraszt meg az álompasi. Nem te vagy az első.


Házban nem élnék semmi pénzért, marad a felszínes, majd megtanulok én is felszínes lenni.

2020. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez sem. Bármilyen meglepő, ezen a kettőn kívül még kismillió más kategória is létezik férfiban, kérdező.
2020. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem értem miért probléma, ha valaki sokat dolgozik. A munka nemesít. A mezőgazdász is simán a popsid alá tud tenni egy autót, hogy betudj menni a városba vásárolni.
2020. aug. 9. 21:16
 7/43 anonim ***** válasza:
23%
A parasztoknál az érzelmi intelligencia meg a kifinomultság meglehetős hiánycikk, javíts ki, ha tévedek, kérdező.
2020. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
54%
Kinek kell a feneke alá tenni bármit is? Ne éljen házban a világ végén.
2020. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%

Soha, de soha a büdös életben nem élnék vidéken, főleg nem mezőgazdasági munka közelében.

Soha, de soha nem kellene kertesház, számomra azzal bohóckodni szabadidőmben fölösleges teher.

Indokolatlannak tartom 10 milliót keresni évente. A magam szempontjából pedig más fizetését irrelevánsnak is.

Személy szerint azért tanultam, hogy ne kelljen soha többé beleszakadnom a munkába, így a kemény munka nem érdem, hanem egy átok a szemembem.

A felszínesség taszító, de mentalitásban még mindig ez a fickó van hozzám közelebb. Én olyan párra vágyom, akivel élhetem az életem a maga kényelmes jólétében és csak annyit vagyok hajlandó ezért gürizni, amennyit feltétlenül muszáj. Szeretem okosan élni az életem, nem mártírkodva meg teperve olyan dolgokért, amit nincs is lehetőségem élvezni. Igazából egyedül is pontosan ugyanezt csinálom.

2020. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
7es! De a paraszt dolgozik, hogy te zabálhass!
2020. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!