Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, melyik férfihoz mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfihoz mennétek hozzá szívesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván 1000 dolog van még, de most fókuszáljunk csak erre.
2020. aug. 9. 21:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
54%
Utálom ha valaki felszínes! Én személy szerint a mezőgazdasági vállalkozót választanám. A kérdező azt írta, hogy mindkettőnek évi 10 milla bevétele van, tehát anyagilag ugyanott állnak halllo! A szép nagy ház pedig bőven elég, nem kell oda luxus.
2020. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
24%

"A mezőgazdász is simán a popsid alá tud tenni egy autót, hogy betudj menni a városba vásárolni."


Vagy vehetne a saját popsija alá autót, hogy a városból kimenjen Piripócsra verni a fűre.

2020. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
23%
#10-es: én enni szoktam. Egyébként meg én is dolgozom, tehát van miből megvenni a kajámat, de ne zavarjon. A paraszt meg a saját megélhetéséért dolgozik, akárcsak én.
2020. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem a világ végén lakik, csak egy kisebb városban, nagy ház, nagy udvar, ahol lehet bármit csinálni. Nyilván nem egy ősbunkó, csak nem érdekli a 2020-as divat meg nem szalad a legújabb csúcskategóriás mobilért a boltba, mint a multicégnél dolgozó akinek az egyik legfontosabb a megjelenés.
2020. aug. 9. 21:24
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Első. Mindig természet közeli életet éltem, a kert a hobbim, nem tudnék panelban és/vagy nagyvárosban élni. Vele több lenne bennünk a közös, hasonló terveink lehetnek.
2020. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy mezőgazdászt sem ismerek, de ezek szerint te meg multinál dolgozó embereket nem.
2020. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
14%

"Nyilván nem egy ősbunkó"


És ezt nyilván a SAJÁT MAGA, meg a környezete értékrendje szerint állapította meg, ami aztán baromi releváns és objektív kiindulópont. Ja, nem.

2020. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%

14: Én viszont a harmadát kapnám a mostani béremnek bárhol Magyarországon belül, de Budapesten kívül, szóval nincs az az isten, hogy ezt az opciót válasszam. Akármennyire is azt hangsúlyozod, hogy a másik milyen kirakatember meg felszínes, nem vagyok hajlandó lemondani az anyagi önállóságomról és a fővárosról, márpedig vidéken ez várna rám.


Meg aztán az a bármit lehet csinálni is... Bármit, amit egy udvaron lehet. Az nekem kevés. Éltem vidéki városban, nagyon utáltam.

2020. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nem egy ősbunkó: Itthon feltud öltözni normálisan. Lehet vele beszélni politikáról kultúráltan. A vendégeket megkínálja házipálinkával, normális házikolbásszal, sajttal. Nem rákkal meg skót wiskyvel.
2020. aug. 9. 21:36
 20/43 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ez egy nagyon egyszerű nőnek elég is lenne, kérdező. A politikán kívül másról is tud még beszélni? Gondolom, fideszes.
2020. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!