Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, melyik férfihoz mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfihoz mennétek hozzá szívesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván 1000 dolog van még, de most fókuszáljunk csak erre.
2020. aug. 9. 21:07
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Én ismerek ilyen felsővezetőt bankban, aki nap mint nap kinyalva jár dolgozni, mert náluk ez az elvárás.
2020. aug. 9. 21:42
 22/43 anonim ***** válasza:
49%
#21: és? Ezzel mit is akartál mondani? Azt, hogy a kínosan tiszta és elegáns megjelenés neked ="kinyalva"?
2020. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as veled már én nem akarnék beszélgetni, ha már a politikai témáról csak annyi jut eszedbe, hogy biztos fideszes.
2020. aug. 9. 21:48
 24/43 anonim ***** válasza:
96%
Attól fugg. Van egy mezogazdasagi cege, de ha nem o dolgozik folyton, hanem vannak munkas emberei akik besegitenek, akkor ot választanám. Szamomra szimpatikusabb egy videki kis haziko, mint a belváros, csak ne legyek messze a csaladomtol es legyen a kozelben bolt, iskola, ovoda. A varosinal nem tudom mit jelent a tobb luxus, elvegre ugyanannyit keresnek. De nem is vagyom nagy luxusra, ezzel megelegednek.
2020. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
67%
Ja es a mezogazdasag azert is jo lenne, mert mimdig lenne friss alapanyagunk amiből tudok majd finomakat fozni, nem kell a sparban az agyonszurkalt sz*rokat venni drágán.
2020. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
1.!!! Csak nekem ne kelljen trágyázni meg ilyenek.😳
2020. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
89%

Rosszul vagyok a felszínes férfiaktól...

Egy egyszerű nő.😉

2020. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
#25: és az állatokat is te gyilkolásznád?
2020. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Neked nem kell trágyázni meg gyilkoni haszon állatot, arra megvan külön az ember. 😉
2020. aug. 9. 23:17
 30/43 anonim ***** válasza:
44%

Csak nekem felszínes ez a két kiírás?


Nem érdekel mennyit keres.

Nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.

Nem érdekel, hogy hol lakik.


Ami mindkét esetben zavar, hogy egyikük sem tűnik önzetlennek, mindkettő a saját boldogságát hajkurássza és évi 10 milliós fizetésből egyiküknél sincs kiemelve, hogy kinek segít ennyi pénzből.


A vállalkozó mezőgazdász, gondolom, hogy adótcsal és ügyeskedik. A felületes felsővezető meg szintén nem egy alturista leírás. Ha mégis valamelyikük jó ember aki segít az elesetteknek, akkor azt választanám.

2020. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!