Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik ezüst gyűrűt viselnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezüst gyűrűt viselnek, mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Mióta hordod? Szép még mindig? Milyen gyakran kell tisztítani?
2020. júl. 24. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéve van a kezemen, semmi baja. :) ugyanez vonatkozik a nemesacélra is, olyan gyűrűm is van régóta.
2020. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta az ékszerész, hogy puha, azért nem ajánlja karikagyűrűnek, mert ennélfogva sérülékenyebb is. Nos nekem csak ezüst gyűrűim vannak, van, amit már 10-en éve hordtam, és semmi baja nem volt, azon túl, hogy időnként meg kell tisztítani, mert befeketedik. Úgyhogy mi is ezüstöt választottunk, igaz csak 2 éve hordom, de nincs baja.
2020. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Qrvian ***** válasza:
A miénk nemesacél, ezüstöt szerettem volna, mert mindig ezüst ékszert hordok. Az ékszerész nemesacél ajánlotta az ezüst helyett, ez nem feketedik(oxidalodik) és tartósabb is olyan szempontból hogy én az ezüstöt elég puhanak tartom. Nagyon szeretjük a gyűrűinket bár még csak fél éve hordjuk.
2020. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a jeggyűrűm arany, de másik kézen esütöt hordok mindig. Hát karcolódik, de hacsak nem akad bele valamibe, akkor kitart egy életen át. Lehet políroztatni. Nekem az arany is karcos. Értelemszerűen nem veszem fel otthon takarításhoz, nehezebb munkához, de az semmilyen ékszernek nem tenne jót.
2020. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg hordtam az ezüst gyűrűimet semmi bajuk nem volt. Amint letettem pár hónapra befeketedtek. Tisztítható, de rossz őket így látni. Emiatt mi fehér arany mellett döntöttünk, amikor gyűrűt választottunk. (A fehér alap volt, nem szeretem a sárga aranyat magamon.)
2020. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!