Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik ezüst gyűrűt viselnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezüst gyűrűt viselnek, mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Mióta hordod? Szép még mindig? Milyen gyakran kell tisztítani?
2020. júl. 24. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Az ember nem hord ezüstöt, hanem fehér aranyat, hogy ezüstnek higgyék-nagy különbség:)
2020. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tartós, jó, szép, a kézmosástól, szappantól tiszta, fényes marad, csak ritkán tisztítom külön.

Én csak ezüstöket hordok, így a jegygyűrűm is az.

2020. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is csak ezüstöt hordok, az arany ékszereket utálom.

Nekem 10éve az ujjamon van, az ég világon semmi baja :)

2020. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
7 éve hordom, semmi baja. Néha letörölgetem erre való kendővel, de ennyi, szép fényes.
2020. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
16 év után is szép. 😊
2020. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
1 Aki a fehéraranyat ezüstnek hiszi, az vagy látássérült, vagy semmit sem ért az ékszerekhez.Azoknak jó az ezüst is, valóban.
2020. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 éve hordom, ezüst gyűrű, és semmi baja nincs.
2020. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a karikagyűrű arany..bár tudom,hogy vannak akik nem szeretik az aranyat, nem tetszik Nekik, vagy anyagilag nem tudják bevállalni.

Ha választási lehetőség kérdése, akkor arany. Nekem egy ezüstgyűrűm van, és csak akkor viselem ha nagyon az illik a ruhámhoz. De leginkább semmit, nem szeretem a gyűrűket.

Vannak egyedibb ezüstékszerek, szolidabb is, és nagyon szépek.

2020. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
16 éve vagyunk házasok. Az esküvőre arany gyűrűket vettünk. Majd ,annak rendje és módja szerint, én ki is híztam a sajátom. :-) Sokáig pihent a fiókban. Egyszer aztán megláttunk az egyik ékszerbolt kirakatában nemesacél karikagyűrű párokat potom pénzért. Megvettük, azóta ezt hordjuk mindketten. És szeretjük! Nincs jelentősége ,hogy miből készült!
2020. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Seuzo kincsek vagy kétezer évesek és ezüstből vannak. Az ezüst egy elég "tartós" fém, nem korrodál annyira intenzíven mint pl. a vasötvözetek. Időnként meg kell tisztítani, de nem fog elkopni, akár több száz évig is ékszer, gyűrű marad.
2020. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!