Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki rajtam kívül, aki külön szobában alszik a férjétől?

Figyelt kérdés
Alvás közben hörög, fújtat, horkol. Nem lehet aludni mellette. Megsértődött, szerinte én csak hallgatózok éjszaka, biztos nem is vagyok álmos. Holott attól, hogy soha nem alszok végig egy éjszakát nyugodtan, baromi kimerült vagyok.
2020. júl. 18. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi külön alszunk horkolás miatt. Sőt az baráti társaságból 5-4-en .

Nálunk ez teljesen magàtól értetődő volt!🙂

2020. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjed önző.


Nekem túl puha az agy a párom lakásában és emiatt sokszor fáj a derekam, van hogy kikoltozok a kanapéra, mert az keményebb. Soha nem sértődött meg, csak sajnálta, hogy messze vagyok tőle.

2020. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bökdöstem, piszkáltam. Akkor Megkaptam, hogy ő azért fáradt és kialvatlan, mert nem hagyom aludni. Az nem számít, hogy én meg miatta vagyok kialvatlan.
2020. júl. 19. 07:33
 14/18 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Vettünk horkolás elleni tapaszt, párnákat megemeltük, ugyanúgy folytatódott a horkolás.

Aztán életmódot váltottunk (étkezés, edzés), ami jó pár hónap volt, és megszűnt a horkolás. Most már csak ritkán horkant, arra nem ébredek fel.

Ismeretségi körben pedig orrpolipja volt az illetőnek, miután azt követték, elmúlt a horkolás.

Érdemes utánajárni mi okozhatja.

2020. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A horkolásnál sokkal nagyobb baj, hogy önző, és szarik a fejedre. Ő tuti nem fog tenni a horkolás ellen. Aludj külön, aztán sértőjön meg, kit érdekel?
2020. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én horkolok (nő vagyok),ő csak ritkán horkol.

Én reggel 4-kor kelek,ő sokáig alszik.

Én este csendben olvasgatok,ő TV mellett alszik el.

Én fűtetlen szobában szeretek aludni,ő a trópusi meleget szereti.

Én áprilistól októberig nyitott ablak mellett alszom,ő állandóan becsukja az ablakokat.

Én forgolódok mint egy ringispil,ő alszik mint egy darab fa.

A megoldás: Külön hálószoba.

2020. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de külön szobában! Túl éberen alszom, így éjszaka 10X ébredek fel minden mozzanatára a feleségemnek, így reggelente hulla voltam. Külön ágy, külön szoba, és remekül kipihenem magam. Mi amúgy se szeretünk össze ölelkezve elaludni, túl melegünk van, nincs levegő, elgémberedünk 2 perc alatt... :D Ráadásul én csak úgy tudok elaludni, hogy két párna közé rakom a fejem, és csak az orrom/szám van kint hogy kapjak levegőt.
2020. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Évék óta külön alszunk. Annyira horkol hogy elviselhetetlen.

Sosem volt ez miatt megsértődve.. 16 éve vagyunk együtt, ebből 12 év házasság.. sosem volt ez köztünk vita tárgya

2020. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!