Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg tud változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tud változni egy ojan nö aki az elözö férjétöl van 4 gyereke és meg csalta 2 szer?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem tud megváltozni az ojan nö
2014. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nehezen; csak a fájdalom változtatja meg az embert
2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hogy az ojan nö változzon olyan nőre, az csakis tőled függ.
2014. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha kap egy jókora seggberúgást. Az új embert talán nem csalja majd meg akkor. De akit már 2-szer megcsalt, azt megcsalja harmadszorra is, kutyából tudod, nem lesz szalonna. Sajnos.
2014. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek nem változnak (csak nagyon nagyon nagyon nagyon ritkán, ahhoz is valami extrém külső/belső inger kell), max fejlődnek egy adott irányba.
2014. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek a második esélyben, de a harmadik az már elég necces... Ha nagyon szeretem és akarom őt, akkor lehet megadnám neki a harmadik, de legutolsó esélyt. VISZONT ahhoz (ha igy cselekszel) tedd oda hogy bizonyitsa hogy megérdemli azt az esélyt !!!
2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Te írtad ki azt a másik kérdést is?

Ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Egyébként a helyesírásotokból ítélve cigányok vagytok. A csávó vérében van, hogy sosem lesz korrekt.

2014. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek vagytok?


"én lenék a hütlen férj akitt 1héten keresztül zaklatott a felesége dolgozni jártam és mikor haza mentem a munkábol ennem nem adott fürdövizemet nem csinálta meg hozá szolnom nem lehetett este 11kor ki ált az utt közepére kiabált hogy menyek vele verekedni meg hogy rendört hiv rám de csak magátol és 1 héten keresztül zavargatott ithonrol seprüvel a kezébe és az igaz hogy haza mentem itt hagytam és elkeztem beszélgetni a votl baratnöömel és szerintetek akor eszt magamtol csináltam vagy csak én voltam a bünös (DE NEM CSALTAM MEG)"

2014. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg tud változni, ugyanis a viselkedésünk egy kapcsolatban a partneren is múlik meg a két ember közötti viszonyon. Tehát egy másik ember mellett lehet hogy egészen másként fog viselkedni ugyanaz a nő.
2014. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Jelleme ilyen így nem. Egy nő 4 gyerekért nem tud megváltozni akkor a Földön nincs az az férfi akiért igen.
2014. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!