Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mennyire tart a férjétöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tart a férjétöl?

Figyelt kérdés

Én nagyon tartok töle ugy értem biztos leorditja a fejemet miért nem akarok a 4 honapos lányommal vele tartani 2 napra egy röpke nagymama találkozóra, gondoltam egy hétre ha lemegyünk augusztusba sokkal jobb lenen mint 2 napra amugy is hosszu az ut.

gondoltam menjen a 3 éves gyerekünkkel a nagyihoz mi meg magy aug. ba 2 gyerek meg én


2013. jún. 19. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Mit keresel mellette? Szerinted normalis, h rettegsz a ferjedtol?

Nekem ilyen kerdes soha eszembe nem jutna.

2013. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eyg kicsit sem.

Számít a véleménye, de nem kell tartanom tőle. Higgadtan elmondjuk az érveinket ilyen esetebn. Amit nem akarok azt pedig nem erőlteti, max megpróbál meggyőzni..

2013. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért vállaltatok második gyereket is, ha ennyire rossz a kapcsolat...?
2013. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartok tőle. Ha valami gond van, azt normálisan megbeszéljük.
2013. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha az egyik fél tart a másiktól, akkor ott már lőttek az őszinteségnek.

Kérdező: te is megéred a pénzed. Félsz a férjedtől mert egy idióta, de szültél neki két gyereket. Gratulálok!

2013. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyen nagy melegben ne utazz a kicsivel..

amikor nyugodt, beszéld meg, sokat venne el a 4 hónapostól egy utazás ilyen melegben

2013. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gyerek soha nem valtoztat meg semmit. Szülhetsz neki 100 gyerekt is, de hiába! Állítólag én is azért lettem, hátha jobb lesz, de semmi. (nem sajnáltatni akarom magam).

Remélem azt tudod, hogy nem normális, ha félned kell... Hagyd el és hozd nyilvánosságra a viselkedését, mást nem tudok... Jobb lesz a gyereknek, mint a veszekedéseiteken nőjön fel, nekem elhiheted.


23/f

2013. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én semennyire. Mondjuk az is igaz, hogy ő alacsonyabb nálam pár centivel :D Plusz nem is túl izmos, így nem tudok félni egy olyan embertől, akit simán levernék :D

Egyébként régen rossz, ha félelem van egy kapcsolatban.

2013. jún. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjemtől tartani? Egyáltalán nem. Olyan emberhez nem mentem volna hozzá. A hangos szó meg nem szokás itthon. Persze morgunk egymással néha, nálunk se fenékig tejfel az élet.
2013. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!