Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki rajtam kívül, aki külön szobában alszik a férjétől?

Figyelt kérdés
Alvás közben hörög, fújtat, horkol. Nem lehet aludni mellette. Megsértődött, szerinte én csak hallgatózok éjszaka, biztos nem is vagyok álmos. Holott attól, hogy soha nem alszok végig egy éjszakát nyugodtan, baromi kimerült vagyok.
2020. júl. 18. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de nálunk ez elhidegülés miatt van.
2020. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi az osszekoltozes óta külön alszunk, párszor próbáltunk együtt, de forgolodok, hangos vagyok és ez öt zavarja. Én meg hozzaszoktam az egyedül alváshoz.
2020. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Füldugó?
2020. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok füldugót. Akkor nem hallom meg, ha esetleg a gyerekkel lenne valami éjszaka.
2020. júl. 18. 18:16
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Mekkora a gyerek? Ha önjáró, akkor már nem aggódnék. Egy mezei füldugó egyébként nem totálisan zárja ki a hangokat, csak csökkenti.

Aztán egy csomó "horkolás-ellenes" kivizsgálást meg csodaszert, segédeszközt is ajánlgatnak neten, érdemes lenne utána nézni. Azt olvastam, azért egy kisebb oxigénhiányt okoz/jelez, ami nem tesz jót az agynak. Vesd fel a férjednek, hogy ha együtt akar aludni veled, járjon utána.

2020. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát pedig ebben a szituban tök érthető. Mi nem alszunk külön, de szerintem én is ezt tenném, ha ennyire nem bírnék aludni miatta.
2020. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem érdekli, hogy horkol és ez mást zavar.
2020. júl. 18. 19:02
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Elképzelhetetlen lenne számomra a különszoba annyira összenőttünk:D


Horkol, bökd oldalba:DD vagy keltsd fel, hogy forduljon oldalra:DD


Ha meg nem lenne akkor meg az lenne a bajod:D

2020. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
8+ Nálunk ha én átmegyek akkor jön utánam, hogy menjek vissza mert nem tud aludni nélkülem-szóval nem lehet, hogy nálatok is itt a hiba?:D
2020. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem érdekli. Akkor kezdd el minden horkantásnál bökdösni éjszaka, meg felébresztgetni. Majd ha ő sem fog tudni aludni, érdekelni fogja.
2020. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!