Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más házasságban is van kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más házasságban is van kettős mérce?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a férj úgy érzi, hogy neki nem kell semmit csinálnia szabi alatt, nem főzni, még seperni sem, addig az én szabadságom alatt kötelező a csili Vili rend, minden nap fincsi főtt étel. Ha a gyerekkel egy baromi olcsó táborba mehetnénk, igaz utazni kellene 300 kmt, az nem fér bele, de neki az 1600 kmes út simán belefér minden évben egyedül, mert ez neki jár.

És ha ezt elmondom neki, akkor én vagyok a szar szemét, mert kötözködök, ahelyett, hogy nyugton k lennék.


2020. júl. 16. 07:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol, akkor csak el tudtok menni nyaralni a gyerekkel valamerre.
2020. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Pfff.sajnallak nagyon.

Az En parom mikor szabadnapos kitakaritja a lakast mire hazaerek munkabol.ablakokat altalaban csak o pucolja mert En felek a magasban takaritani oket.

Fozni ugyan nem tud,de mindig hoz valami kajat a szomszedos etterembol ha nincs itthon fott kaja.

Altalaban rengeteget dolgozik,sokkal sokkal tobbet keres mint En,megis En noszogatom,hogy mi lesz mar,vedd meg magadnak,megerdemled.akar ruharol,akar a munkajahoz valami komolyabb szerszamrol legyen szo.

A gyereket szive szerint mindennel is elhalmozna ha nem rangatnam vissza a foldre,hogy nem kell mindent megvenni amit a szajan kiejt a gyerek.

Nem tudom,hogy tudsz igy elni.igyekezz mielobb osszeszedni magad es hagyd el a fenebe.meg lehetsz mas mellett boldog.

A ferjed meg elvezze a penzet egyedul...

2020. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!