Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más házasságban is van kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más házasságban is van kettős mérce?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a férj úgy érzi, hogy neki nem kell semmit csinálnia szabi alatt, nem főzni, még seperni sem, addig az én szabadságom alatt kötelező a csili Vili rend, minden nap fincsi főtt étel. Ha a gyerekkel egy baromi olcsó táborba mehetnénk, igaz utazni kellene 300 kmt, az nem fér bele, de neki az 1600 kmes út simán belefér minden évben egyedül, mert ez neki jár.

És ha ezt elmondom neki, akkor én vagyok a szar szemét, mert kötözködök, ahelyett, hogy nyugton k lennék.


2020. júl. 16. 07:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nincs ilyen, és szerintem jól érzed, ez így egyáltalán nincs rendjén.
2020. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nálunk nincs ilyen. Én olyanhoz mentem hozzá, aki egyenrangú partnerként tekint rám.
2020. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Kéne már valami wikipédia oldal arról, hogy hol lehet ilyen nőket találni.
2020. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

sajnos sokban van.

te döntöd el, hogyan tovább. Szerintem mondd el neki, hogy hogy érzel, mit élsz át. Ha megérti, akkor van remény. Ha nem, akkor ez van.


Nincs jogsid, hogy elvidd a gyerekeket a táborba?

2020. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érti meg. Szerinte hisztizek és így minden oké. Ha én j megyek a gyerekkel kettesben, akkor szórom a pénzt. Ha kitalálok olyan programot, amihez nem kell pénz, pl bringázás, akkor az szar, mert fárasztó.
2020. júl. 16. 07:59
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán jól választottátok ki egymást, neki valami turbóanyukát kellett volna választani, Neked meg valamilyen szabadabb életfelfogású palit.

Bár gondolom eleinte nem derültek ki ezek a dolgok.

2020. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

"Neked meg valamilyen szabadabb életfelfogású palit."


NORMALIS pasit, nem pedig kiszolgálasra váró lusta dogot. Te választottad.

Miért nem fogod magad és utazol el te is?

2020. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha valaki kirakat feleségnek szerződik egy házasságnak csúfolt érdek kapcsolatban az így él ahogy ti. Az ezt vállalta a pénzért, és utólagos reklamációnak helye nincs.
2020. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
8+ Itt a gyümölcsöd, jó étvágyat hozzá:)
2020. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még ha lenne legalább pénz. Ez szerelmi kapcsolat és házasság volt, legalábbis a részemről. Csak menet közben ő belefáradt.
2020. júl. 16. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!