Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire föl ez a kettős mérce?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire föl ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Ha egy nő hozzámegy egy gazdag férfihoz, akkor lehordják mindenféle rossz k-urvának. Ő már csakis pénzéhes, anyagias ribi lehet.

De ha egy férfi elvesz egy gazdag nőt, akkor ő elképesztő. Felmagasztalják, a tanácsát kérik, gratulálnak neki.

A napokban találkoztam ez utóbbi jelenséggel. Őszintén nagyon meglepődtem. És most nem csak arról van szó amit konkrétan a szemébe mondanak, hanem úgymond a háta mögött is ez ment.

Semmi különbség nincs a kettő között (szerintem), egyik a másik által jut magasra. De hát ezek szerint mégis van... Miért?


2014. okt. 29. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy csak PROVOKÁCIÓNAK szántad a kérdésedet?!!
2014. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gazdag nő szinte a legritkább esetben megy csak nincstelen vagy átlagos anyagi helyzetű férfihez. A saját kategóriájában válogat, vagy feljebb.
2014. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez kb. ugyanaz, mint ha egy ffi sok nőt dönt meg, akkor megveregetik a vállát, ha egy nő teszi ugyanezt, akkor meg egy kva.
2014. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha valakit provokál a kérdés nem kell válaszolni rá.

Egy szóval sem mondtam, hogy ez gyakori dolog. Mint írtam most találkoztam egy ilyennel. Csak érdekel hogy mi zajlik le a "gépben" amikor ugyan arra a felállásra egyszer azt dobja ki hogy "ribi" másszor meg azt hogy "isten".

2014. okt. 29. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol nem tapasztaltam még olyat, hogy azt a férfit dicsérték volna aki nála gazdagabb nőhöz ment feleségül. Sőt inkább cikizték az ilyeneket.
2014. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem szoktad még meg, hogy a férfiakat máshogy értékelik, mint a nőkét?


Pl a férfi aki sok nőt megdugott :kaszanova

a nő aki sok férfival feküdt le :qurva


Vagy pl egy férfit hamarabb előléptetnek a munkahelyen mint egy nőt egyforma teljesítmény és letöltött munkaévek után is, és egy férfi több fizetést kap ugyanolyan munkakörben mint egy nő sok esetben.


Ugyan az a helyzet minden esetben. A férfit másképp értékelik mint a nőt.

2014. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a ferfi mindig fentebb volt van es lesz is a "rang" listan.. kb ez igy roviden ossze foglalva
2014. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem szoktad még meg, hogy a férfiakat máshogy értékelik, mint a nőkét?"


Igen, de ez oda-vissza megy.

Vegyük például az anyagiakat!

Ha a férfi munkanélküli: (tök mindegy, mennyi ideje, és mennyire igyekszik) rohadt lusta ingyenélő, és ő ne válogasson, rögtön az első szart vállalja el!

Ha a nő munkanélküli: (tök mindegy itt is, hogy 1 hónapja, vagy 10 éve) teljesen érthető, mert nőként nehéz, blablablabla... és nehogy lejjebb adja, mint a szakmája, dehogy!


A férfi dolga eltartani a családot - mondják ugyanazok a nők, akik szerint egyenjogúság van! Bizony, egyenjogúság, de azért ha szóba kerül, hogy kevés a pénz, a marha férfinek kell elmenni másodállást keresni, mert ő a férfi!


Avagy a pofonosztás:

Ha a nőt ütik meg: Megbocsáthatatlan! (Ha a nő vissza tud ütni: jól tette!)

Ha a férfit üti meg a nő, és az visszaüt: Mocskos szemét agresszív férfi, mit képzel? A nő nem tud akkorát ütni, hogy fájjon! Különben is jogosan kapta!


25N (Igen, nő voltam!)

2014. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok. Nem gondolom úgy, hogy csak a férfi dolga a család eltartása. Mindkét fél dolga a pénzkeresés és a háztartás vezetése is. És ha a lehetőségek nem engedik meg, a nőnek is el kell vállalni az első munkát ami adódik. Én sem tettem másképp. Nem vártam a sült galambra.

Viszont ha gyereket akar mindkét fél, akkor igenis elvárható a férfitól annyi, hogy a szülési szabadság alatt, ami egyébként fél év körül mozog, nem 3 év otthon ülés, támogassa a feleséget és a gyereket anyagilag minden rossz megjegyzés és "én tartalak el, tehát kuss" típusú beszólások nélkül.

Amíg a nő vissza tud menni dolgozni. Mert ugye a férfi nem tud otthon maradni erre az időre a babával, mert nincs melle:) annyi pedig kell a babának, hogy legalább pár hónapig szoptassák mellből. Kötődés stb miatt.


Én kaptam már pofont férfitól jogtalanul (csak mert szakítottam vele a megcsalása miatt), és vissza is ütöttem.

Ennek ellenére nem gondolom, hogy ha egy férfi megüt egy nőt, akkor az MINDEN esetben agresszív vadállat. Szerintem vannak olyan helyzetek amikor 1 nő is megérdemli.


De azért valljuk be, hogy az élet egy nagyon fontos területén, mint pl fizetés, munkahely, a férfiak vannak előnyben, bárhogy is nézzük. Egy férfitól meg se kérdezik van e gyereke egy állásinterjú során akár hány éves. Míg ha egy nő 28-35 év között van, eldobják az önéletrajzát a legtöbb esetben mert ha nincs gyereke, úgyis akar...

2014. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen még soha nem fordult elő semmikor hogy egy gazdag nőt használnának ki
2014. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!