Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem enged el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem enged el egy hétvégére Bécsbe bulizni a haverokkal egyet! Kettős mérce?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő most volt ugyanígy csak a barátnőivel egy hotelben (amit én fizettem persze). Ő neki lehet akkor nekem miért nem?
2013. szept. 25. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert te egy papucs vagy!!!
2013. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
kezdem én is úgy érezni...de akkor meg jön a hisztiroham
2013. szept. 25. 20:55
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én "elengednélek",de nem engem vettél el :)

Viccet félre téve, nem tudom,hogy neked miért nem lehet,amit neki igen, de ez valóban igazságtalan. Szerintem nem bízik benned.

2013. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jön a hiszti, mert azzal célt ér. Ha hisztikor nem hátrálnál meg, kénytelen lenne beletörődni. De ìgy....
2013. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 acelsziv ***** válasza:
92%
HAHAHA! Öregem. És itt zokogsz ahelyett, hogy a válópert adnád be... És mivel indokolta a nagys' asszony?
2013. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját.
2013. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen, hogy nem enged el? Beáll eléd az ajtóba, vagy mi?
2013. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Mi az, hogy nem enged? Kit érdekel? Mész és kész. Aztán had hisztizzen, úgysem vagy otthon a hétvégén ;)
2013. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Oka van féltékenységre?
2013. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem enged el? 10 éves gyerek vagy, hogy az engedélye kelljen? Sose értettem, hogy miért élnek az emberek kapcsolatnak nevezett börtönben...Mert ez nem kapcsolat, ez börtön. Meg milyen jogon tilt meg bárki bárkinek is valamit (már törvényes keretek között?! Eszembe nem jutna ilyet mondani a páromnak, hogy nem engedem el, vagy valamit nem csinálhat. Nem a tulajdonom! Legfeljebb felsorolhatja a társad az ellenérveit (most nincs rá pénz, beteg a gyerek stb.) de mi az, hogy nem engedi?? Nem is tudom értelmezni a problémát...Na, az meg hogy ő ugyanezt csinálta, és azt szabad volt...No comment. Ha neked ez kell, élj benne...
2013. szept. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!