Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló ünneplése az asszonn...

Évforduló ünneplése az asszonnyal vagy egy nap a rég nem látott haverokkal?

Figyelt kérdés
Pont egy napra esik a kettő és nem tudom mit halasszak el, mert aznap meccs is lesz, akkorra vettek ki szobát is meg már mindent elterveztek. Egyszerre két helyen nem tudok lenni sajnos. Velük már vagy 5 éve nem találkoztam, viszont a feleségemmel meg nem minden nap van évfordulónk. Mit tegyek szerintetek? Mondjuk én elmennék csak nem tudom ez hogy esne neki.
2013. jún. 8. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem tetszene. Te mit szólnál hozzá, ha egy neked fontos ünnepet az asszony mással óhajtana eltölteni?
2013. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Éppenséggel a rég nem látott haverok megkérdezhették volna, hogy jó-e neked ez az időpont... Mondjuk te ismered a feleségedet, lehet hogy őt nem érdekelné, de nekem például biztos, hogy rosszul esne, ha haveroznál helyettem.
2013. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem tőle kérdezed meg?Mondjuk én,mint feleség,ha ilyen szitu lenne,és tudnék róla előre,azt mondanám,menjünk el egy nappal előtte évfordulózni,így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad..De mondom,nekem ez magamtól jönne,én nem vagyok az a nagy évforduló ünneplős...
2013. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Én nem bánnám, ha a párom elmenne az ennyire rég nem látott haverokkal. Persze csak akkor nem, ha nem lenne betervezve konkrét program. Ha pl étterembe asztalfoglalásunk lenne vagy hasonló, akkor nehezebb lenne a helyzet.

25/L

2013. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
nem leszek népszerű ezzela válassazl, de azok a haverok, akiket 5 éve nem láttál szerintem nem lehetnek annyira fontosak, mint a nő, akivel élsz. a meccs, meg pláne nem. asok mindenben nagyon laza vagyok, de néhány dolog nekem nagyon rosszul esik, nyelni meg nem nyelek, szóval én a feleségedként most vállalnám, h rosszfej sárkány vagyok és elvárnám, h az évfordulónkat ünnepeld velem, akivel jóban rosszban együtt vagy és ne olyan arcokkal meccsezz, akik 5 éve nem nyitották rád az ajtót. erre monják, h a házasság kompromisszumokkal jár. biztos a feleséged is kötött jó néhányat érted
2013. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Kivel lennél szivesebben a feleségeddel vagy a haverokkal?

Melyik a fontosabb neked, ezen gondolkodjál el.

Nekem ilyesmi nem lenne kérdés.

2013. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Az miert nem jo ha az evfordulo napjan kicsit kedveskedsz a parodnak, reggeli az agyban kis csoki virag stb. Aztan elmesz a haverokkal. Majd egy napot kijeloltok az asszonnyal:D amikor megunneplitek meltoan az evfordulot? Igy o duplan jol jar, tiszta haszon, mivel ketszer van kenyeztetve:D Elvileg te ismered igazan, hogy miylen, mennyire rugalmas, de en ezen kiegek, hogy szentiraskent kobe van vesve sokaknal, h evfordulot marpedig csak aznap lehet unnepelni :D nektek tenyleg a naptar a fontos, es nem az elmeny azzal, akit szerettek? Fura:D
2013. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

A karácsonyt vagy a szilvesztert is tartsuk meg akkor máskor? Mert az élmény a fontos, nem a dátum?

Mindennek megvan az ideje. Számomra logikus, hogy az évfordulót évfordulókor ünneplem... A karácsonyt meg karácsonykor... Te nem? Fura. :)

2013. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

7. próbáld meg egyszer december 31-e helyett pár nappal előbb v később ünnepelni a szilvesztert és meglátod!


a szerelmi életedhez sok szerencsét kívánok!

2013. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

bocs, 8-as, megelőztél :)


9-es

2013. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!