Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló ünneplése az asszonn...

Évforduló ünneplése az asszonnyal vagy egy nap a rég nem látott haverokkal?

Figyelt kérdés
Pont egy napra esik a kettő és nem tudom mit halasszak el, mert aznap meccs is lesz, akkorra vettek ki szobát is meg már mindent elterveztek. Egyszerre két helyen nem tudok lenni sajnos. Velük már vagy 5 éve nem találkoztam, viszont a feleségemmel meg nem minden nap van évfordulónk. Mit tegyek szerintetek? Mondjuk én elmennék csak nem tudom ez hogy esne neki.
2013. jún. 8. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk eddig sem jött össze párommal, hogy együtt legyünk évfordulón és abszolút nem vagyok rajta kiakadva. Előfordul az ilyesmi. :) Csodálom, hogy erre még nem mondta senki, hogy "mi nem csak ezen a napon szeretjük egymást", mint a Valentin napra szokás. :) Viszont van, aki halálosan komolyan veszi és mély tüske számára, te ismered a feleséged, melyik kategória. Abban az esetben tedd fel a kérdést, a feleséged vagy a haverok fontosabbak számodra?
2013. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

Beszéld meg az asszonnyal. Mondd el neki, hogy ez neked fontos, de ő is fontos. Ajánlj fel olyan megoldást,hogy az évfordulót 1-2 nappal előbb ünneplitek, aztán a haverokkal elmész. A helyedben 1-2 hét után titokban szerveznék egy a nagyon romantikus estét vagy olyan programot, amit szeret. Amolyan bocsánatkérésnek is felfogható. Ha ez bejön szerintem máskor is rugalmasabban fog kezelni.

Egy valamire nagyon zabos lehet a párod: ha nem szólsz neki időben és nem beszélitek meg, mert lehet ő olyan dologgal készül, amit aznapra időzít és hát eléggé elszomorítja az embert, ha semmibe veszik amire ő időt, pénzt, energiát áldoz.

2013. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Ha a párod helyében lennék, biztosan nem haragudnék meg. Elvégre rég láttad a barátaidat. Majd bepótoljátok!
2013. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen a feleségeddel. Az is gáz, hogy megfordult a fejedben, hogy az évfordulótkat!!! elhalasztod pár haver miatt... ők is tudhatták volna egyébként, hogy mikor van az évforduló, és talán igyekezhettek volna nem akkorra beszervezni a banzájt szobabérléssel meg hasonlókkal... ha nagyon akarod, úgyis meg tudod szervezni máskor is a kanbulit.
2013. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%

14.

azért aznap van a banzáj, mert akkor van a meccs! értő olvasás :)))

2013. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha a haverokat semmiképp se lehetne más időpontra átrakni,akkor megbeszélem a párommal,hogy oké,menjen nyugodtan,de csak akkor hogyha 2x olyan nagy meglepetéssel készül másnap az évfordulónkra:D Valamit valamiért. De konrétan a választ úgyis az asszonytól kapod meg,nem tőlünk. Lehet,hogy ő kicsinál majd érte,nem tudom:D Mindenesetre én "elengednélek",ha aztán extra módon tartjuk az évfordulót.

22L

2013. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

Meccsnézés sem csak 1x van öt évben. És nemcsak meccs miatt lehet összejönni. Ennyi. 14-es voltam.

(és nehogy már egy nyamvadt meccs fontosabb legyen, mint egy évforduló, és ha a haverok elvárják, hogy inkább a meccset nézze velük az évfordulóján, akkor olyanok is.)

2013. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A délelőttöt a feleségemmel tölteném,készítenék neki reggelit az ágyba,utána elmennénk sétálni,beszélgetni,délután pedig elmennék a haverjaival,esetleg szerveznék neki egy találkát a barátnőivel.
2013. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Felőlem akkor megy a haverjaihoz amikor akar, tök laza vagyok ha erről van szó, viszont a szülinapomon és az évfordulónkon már elég rosszul esne...
2013. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom mit kell ezt az évforduló dolgot ennyire felfújni? Akik szeretik egymást nem csak ezen a napon vannak együtt, nem csak az évfordulón ajándékozzák meg egymást. Szerintem nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Én hagynám, hogy elmenj a barátaiddal.


Meg ezek a lepontozgatások... :D Pontozzatok le legyetek oly szívesek 0-ra!! Egyenesen KÖNYÖRGÖK!!! :D


25L

2013. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!