Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverokkal mindenhova, velem...

Haverokkal mindenhova, velem pedig sehova? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Párom mindenhova elmegy a haverokkal, nagyon jó programokat tudnak szervezni. Ez nem is lenne baj, sőt... de velem meg sehova 'nincs kedve elmenni'...

Csomó jó programot kerestem, de mikor felvetem neki az ötletet nem mond rá semmit, utána meg mondja,hogy passzoljuk, mert nincs kedve, ő ezt nem akarja stb..

Amiért most besértődtem: mondtam neki,hogy menjünk el korcsolyázni. Neem, ő nem is tud meg nem is akar megtanulni. Oké, erre 5 perce bejelentette, hogy haverokkal holnap megy korizni. Kérdeztem,hogy mehetek esetleg én is?(imádok korcsolyázni, de már vagy ezer éve em volt lehetőségem) "Áhh, szivi ez amolyan fiús összeröffenés és murizás lesz..nem éreznéd magad jól" Mondem neki,hogy de mikor én akartam menni velem nem jött... " Akkor még nem volt kedvem, de jó hogy felhoztad ötletnek, mert a srácok amúgy is akartak már valmai kis összejövetelt, örök hála nyuszi"

Ennyire bunkó nem lehet... Vagy csak én reagálom túl?

Ha én elmegyek barátnőmmel havonta egyszer valamerre, ő már a plafonon van..


2011. dec. 28. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat így nem fog működni.
2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem szeret Téged...ennyi.

2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem Te reagálod túl. Akkor reagálnád túl, ha elvárnád, hogy mindenhova veled menjen. De most nem erről van szó. Ez a korizós dolog hatalmas nagy tahóság volt tőle. Én a helyedben megkérdezném tőle nyíltan, hogy: "Szégyellsz engem?" Ha szexelni akar, én azt mondanám a helyedben, hogy

"Most nincs kedvem, de az egyik barátom már úgyis akart egy kis murit, köszi az ötletet, nyuszi!"

2011. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ezen kívül minden a legnagyobb rendben. Kedves aranyos, de semmi közös program..
2011. dec. 28. 14:31
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A haverok fontosabbak neki, mint te. Erre nem lehet így alapozni. Előbb-utóbb besokallsz és vége lesz.
2011. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Harmadik: ez jó!! :) Eljátszom majd vele, vajon mit reagálna?? :)

Kérdeztem már tőle,hogy mi van ennyire nem akarod,hogy lássák hogy együtt vagyunk? Szó sincs erről.. ennyi volt a válasz és utána drága anyós be is toppant hívatlanul-.-

2011. dec. 28. 14:33
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 28. 14:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szégyell??
2011. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De miért szégyellne? =/ Nem akarok beképzeltnek tűnni, de a külső miatt nem szégyellhet... És nem is hiszem, hogy a viselkedésem lenne olyan gáz..

De a pizzázás azért mégis csak közös program...Nem? Mert gondolkoztam,hogy 2 év alatt mit tettünk mi közösen és csak ez jutott eszembe..

2011. dec. 28. 14:37
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy nem vagy szép és ezért nem dicsekszik veled a haveroknak?
2011. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!