Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverokkal mindenhova, velem...

Haverokkal mindenhova, velem pedig sehova? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Párom mindenhova elmegy a haverokkal, nagyon jó programokat tudnak szervezni. Ez nem is lenne baj, sőt... de velem meg sehova 'nincs kedve elmenni'...

Csomó jó programot kerestem, de mikor felvetem neki az ötletet nem mond rá semmit, utána meg mondja,hogy passzoljuk, mert nincs kedve, ő ezt nem akarja stb..

Amiért most besértődtem: mondtam neki,hogy menjünk el korcsolyázni. Neem, ő nem is tud meg nem is akar megtanulni. Oké, erre 5 perce bejelentette, hogy haverokkal holnap megy korizni. Kérdeztem,hogy mehetek esetleg én is?(imádok korcsolyázni, de már vagy ezer éve em volt lehetőségem) "Áhh, szivi ez amolyan fiús összeröffenés és murizás lesz..nem éreznéd magad jól" Mondem neki,hogy de mikor én akartam menni velem nem jött... " Akkor még nem volt kedvem, de jó hogy felhoztad ötletnek, mert a srácok amúgy is akartak már valmai kis összejövetelt, örök hála nyuszi"

Ennyire bunkó nem lehet... Vagy csak én reagálom túl?

Ha én elmegyek barátnőmmel havonta egyszer valamerre, ő már a plafonon van..


2011. dec. 28. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lehet, hogy a párod látens homoszexuális ezért inkább férfiak társaságát igényli.
2011. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A szépség elég relatív.. kinek mi a szép, de szerintem én nem éppen a csúnyácska nők közé tartozom.
2011. dec. 28. 14:38
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott már, de akkor ez a szexuális életünkben is észrevehető volna, nem?
2011. dec. 28. 14:39
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenestre furcsa, hogy a barátnőjével nem akar korcsolyázni, de fiúkkal viszont elmegy.
2011. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Azért kérdeztem mert a szexuális életben is lehetnek erre utaló jelek.
2011. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy barátnője van, akivel gimis kora óta jóban van, de vele sajnos keveset találkozik, mert a lány Németországban él. Amúgy sok női ismerőse is van, akikkel ugyan úgy jól el tud beszélgetni, szórakozni, de a régi haveri társaság a Top 1.

A nemi életünk pont olyan, mint volt és mint az exeimmel volt. Semmi másságra utaló jelt nem vettem észre.

Valószínű, hogy én csak a 2. helyre csúsztam neki.

2011. dec. 28. 14:46
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez egy hülye bunkó, semmibe sem vesz téged! Leközelebb mikor a kangörcs jön rá, akkor is menjen, és a haverjaival rendezze le! Mert gyakorlatilag épp arra vagy jó, meg hogy főzz/moss/takaríts rá...
2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Az lesz.. És majd utána csak észbe kap a drága...-.-
2011. dec. 28. 14:51
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Tiplizz le! Ha veled kéne korcsolyázni, akkor nem tud, de amikor a haverokkal kell menni, akkor profin korizik? Menjen a csába az ilyen ember! Bunkó állat!
2011. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, ez tipikusan a tengerbe vizet nem viszünk. A haverokkal megyek olyan helyekre ahonnan nem hiányzik a csajom, mert rengeteg van már ott. Minden haverom csajozhat ezerrel, csak pont én nem? Ez a pasi csak használ téged. Ha keménykedsz, nem megváltozni fog, hanem lecserélni. Minek neked ez a fiúka?
2011. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!