Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverokkal mindenhova, velem...

Haverokkal mindenhova, velem pedig sehova? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Párom mindenhova elmegy a haverokkal, nagyon jó programokat tudnak szervezni. Ez nem is lenne baj, sőt... de velem meg sehova 'nincs kedve elmenni'...

Csomó jó programot kerestem, de mikor felvetem neki az ötletet nem mond rá semmit, utána meg mondja,hogy passzoljuk, mert nincs kedve, ő ezt nem akarja stb..

Amiért most besértődtem: mondtam neki,hogy menjünk el korcsolyázni. Neem, ő nem is tud meg nem is akar megtanulni. Oké, erre 5 perce bejelentette, hogy haverokkal holnap megy korizni. Kérdeztem,hogy mehetek esetleg én is?(imádok korcsolyázni, de már vagy ezer éve em volt lehetőségem) "Áhh, szivi ez amolyan fiús összeröffenés és murizás lesz..nem éreznéd magad jól" Mondem neki,hogy de mikor én akartam menni velem nem jött... " Akkor még nem volt kedvem, de jó hogy felhoztad ötletnek, mert a srácok amúgy is akartak már valmai kis összejövetelt, örök hála nyuszi"

Ennyire bunkó nem lehet... Vagy csak én reagálom túl?

Ha én elmegyek barátnőmmel havonta egyszer valamerre, ő már a plafonon van..


2011. dec. 28. 14:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is arra tippeltem volna, hogy szégyell.

De ha ez nem állja meg a helyét, akkor egyszerűen csak nem vagy fontos neki.


Bár azért azt hozzá kell tegyem, hogy ez a szégyell, nem szégyell dolog tényleg elég relatív. Én ismertem egy olyan pasit (nő vagyok), aki sokak szerint jó arc volt, külsőre, viselkedésre egyaránt, de nekem mégis égő lett volna vele megjelenni valahol, a beszéde, amiket mondott, és ahogyan ill. a külseje sem jött be.

2011. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon rosszul esne :S

Akkor mindig kettesben ültök náluk vagy nálatok?

Szerintem mondd meg neki, hogy neked ez beletartozik egy kapcsolatba, hogy közös programot csináltok egymással házon kívül. Ha pl. orvoshoz mész, elkísér? Mennyire lehet rá számítani?

Ha nincs kedve, majd megjön. Ez is beletartozik a kapcsolat-dologba.

2011. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez nem túlreagálás, ez a fickó nagyon, nagyon tapló!!!
2011. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!