Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló ünneplése az asszonn...

Évforduló ünneplése az asszonnyal vagy egy nap a rég nem látott haverokkal?

Figyelt kérdés
Pont egy napra esik a kettő és nem tudom mit halasszak el, mert aznap meccs is lesz, akkorra vettek ki szobát is meg már mindent elterveztek. Egyszerre két helyen nem tudok lenni sajnos. Velük már vagy 5 éve nem találkoztam, viszont a feleségemmel meg nem minden nap van évfordulónk. Mit tegyek szerintetek? Mondjuk én elmennék csak nem tudom ez hogy esne neki.
2013. jún. 8. 13:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%

8,9 rengeteg ember dolgozik karacsonykor ES/vagy szilvesztekor is, de nem baj akkor, a ti hozzaallasotok szerint majd unnepelnek jovore, talan:) mert hat ezeket az unnepeket csak pontban lehet megtartani! Menjenek haza masnap es bontsak is lefele a fat, ugye?:D mekkora kicsavart pelda volt, hagyjuk is. Es koszonom a jokivansagot! Egyebkent a lepontozas tenyleg muris, ugy latszik sokmindenkinek faj, ha valaki masvelemenyen van.

Remelem azert a kerdezonek sikerul kompromisszumot kotnie a felesegevel, es boldogsagban fogjak eltolteni a napjukat!

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
9. vagyok. az én férjemnél nagyon is benne van a pakliban, h dolgozik ünnepekkor és pl most is, pedig tegnap este még úgy volt, h együtt töltük az egész napot. ilyen a hivatása, elfogadom. azt is elfogadnám, ha az évfordulónkkon behívnák. de az azért még mindig nem olyan, mint egy hotelben meccset nézni a haverokkal. nem is magyaráznám tovább, mert szerintem te is érzed a nyilvánvaló különbséget, csak próbálsz visszavágni :)
2013. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ja, és még valami: ha dolgozna pl szilveszterkor, az nem azt jelentené, h nálunk másik napon lesz szilveszter, hanem azt, h a szilvesztert kénytelenek vagyunk egymás nékül ünnepelni. nem hiszem, h kimennénk az autcára jan 2-án éjjel trombitákkal BÚÉK-ot kiabálva, csak mert mi akkor tudunk együtt lenni...
2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!