Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem enged el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem enged el egy hétvégére Bécsbe bulizni a haverokkal egyet! Kettős mérce?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő most volt ugyanígy csak a barátnőivel egy hotelben (amit én fizettem persze). Ő neki lehet akkor nekem miért nem?
2013. szept. 25. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kufirc igy sem ugy sem lesz, menj el nyugodtan...
2013. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Menj el! Mondd meg neki, hogy te is elmentél, most neked is adódik lehetőség, hát elmész.


Jön a hisztiroham?! Jól írta az egyik előttem szóló..célt ér vele. Ne törődj a hisztivel, te úgyse leszel otthon..mire hazaérsz majd lehiggad. Ha pedig nem higgad le.. így akarod leélni az életed? Megmondja neked, hogy mit csinálhatsz, mit nem? Gyűlölöm a kettős mércét, nekem is ért véget így kapcsolatom, csak itt én vagyok a nő.


Próbáld megbeszélni vele, elmagyarázni, hogy ő is elment, te is elmehetsz. Vagy kideríteni az okát, hogy miért nem akarja, de végsősoron te döntesz, és ha máshogy nem megy, hát akkor hisztizik, mikor elmész.


22N

2013. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

"Ráadásul ő most volt ugyanígy, csak a barátnőivel egy hotelben"


Ha meg megtudnád, hogy mi is történt ott a valóságban...

2013. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyedül te tudhatod, hogy van e oka esetleg nem megbízni benned.

Ha nincs, akkor pedig állj a sarkadra!

(én is elengednélek)

2013. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14%

Minek vagytok ti házasok, ha külön érzitek jól magatokat? annyi a szabadidőtök, hogy már unjátok egymást?

Szerintem NEM normális, hogy külön szórakoztok és nem, egy alkalommal sem az! De itt egyeseknek ez a természetes, hát megáll az eszem.

2013. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah, lehet, hogy magából indul ki, hogy náluk mik történtek a hotelben és ez már rosszul esne neki, ha te csinálnál ilyet:D
2013. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy korrekt a házasságban, hogy amit megtehet az egyik, azt a másik is, illetve amit elvársz a másiktól azt te is teljesítsd. Ha ez a szabály működik, akkor minden oké. Innentől kezdve mindegy, hogy a pár bulizik-e külön vagy sem, az ő dolguk, csak legyen kétoldalú.

Szóval ha neki belefért a házasságba, hogy nélküled elment szórakozni, akkor az is férjen bele, hogy te elmész. Ennyi.

2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

-.- nem enged el... jó vicc:) nem a tulajdona vagy, és nem kell engedélyt kérned arra, hogy elmenj valahová. nevetséges. szánalmasak az ilyen nők komolyan.


Amúgy szerintem attól fél hogy meg fogod csalni...


Ha hagyod, hogy kihisztizze a maradásodat, akkor az a te hibád. Tanuld meg kezelni az asszonyt:), ha másképp nem megy, szokja meg igen is, hogy nem mindig az van amit ő akar. Elmész, majd hazajössz, ha engedi ha nem. És majd szépen hozzászokik.


27/N

2013. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

"Minek vagytok ti házasok, ha külön érzitek jól magatokat? annyi a szabadidőtök, hogy már unjátok egymást?

Szerintem NEM normális, hogy külön szórakoztok és nem, egy alkalommal sem az! De itt egyeseknek ez a természetes, hát megáll az eszem."


Ne érezze jól magát külön a két fél? Na az lenne a sz.r házasság.

A páromnak is megmaradtak a fiús esték, ahogy nekem is csajos (persze ritkábban), és persze ott vannak a közös szórakozásaink.

Ez így normális!

2013. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
6%

18 as vagyok


Nálunk az van, hogy együtt megyünk a férjem haverjaival, 1-2 havonta kb. Ő nem szívesen megy el egyedül, nekem pedig megromlott a kapcsolatom a régebbi "barátnőimmel". Amióta férjhez mentem , konkrétan nem törődnek velem. Nem hívnak ha találkoznak. Az egyikkel már egyáltalán nem is tartom a kapcsolatot, mert elég bunkó volt velem. A másik kettővel meg kb szülinapkor névnapkor köszöntjük egymást neten és ennyi.

Én nem fogok kuncsorogni, és futni utánuk, ha nem akarnak már velem haverkodni.

Pedig igényem lenne rá, mármint a csajos napokra, de nincs kivel. Hát ez van.


27/N

2013. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!