Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem enged el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem enged el egy hétvégére Bécsbe bulizni a haverokkal egyet! Kettős mérce?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő most volt ugyanígy csak a barátnőivel egy hotelben (amit én fizettem persze). Ő neki lehet akkor nekem miért nem?
2013. szept. 25. 20:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%
Hogyhogy nem enged el? Egyaltalan minek kered az engedelyet?
2014. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
menj el, ne engedj a terrornak :) megeltem mar en is sokmindent es utolag csaka zt sajnalom amikor hagytam magam terrorizalni! eszembejutott egy ismerosom, egy noci, aki azert nem emrt eljonni velunk egy munkahelyi vacsorara(lightos buliba), mert akkor majd a ferje is el akar menni es majd azt vagja a fejehez, h te is mentel.... beszelni kell egymassal, sokat!kell az embernek egy kis kulon elet, egy kis levego, haverozas. (na npersze mertekkel!nalam ez kb evi 4-5 alkalom... a ksifeleseged kicsit elkapatta magat, nem bizik benned, azaz nem bizik magaban :)
2014. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
10%

Hát öregem jóhogy nem már egy nő fogja irányítani a férfit...

Mit képzel ez, milyen világ van?

Tudtommal a férfi a domináns, nem a nő.

Oda mész, ahova akarsz, akkor amikor akarsz, és azzal, akivel akarsz.

Ne hagyd már hogy egy NŐ parancsoljon nekik...

Igaz jó velük jóban lenni mert egy idő után már megunod mindkét kezed...

2014. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
nő parancsoljon neked***
2014. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!