Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más házasságban is van kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más házasságban is van kettős mérce?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a férj úgy érzi, hogy neki nem kell semmit csinálnia szabi alatt, nem főzni, még seperni sem, addig az én szabadságom alatt kötelező a csili Vili rend, minden nap fincsi főtt étel. Ha a gyerekkel egy baromi olcsó táborba mehetnénk, igaz utazni kellene 300 kmt, az nem fér bele, de neki az 1600 kmes út simán belefér minden évben egyedül, mert ez neki jár.

És ha ezt elmondom neki, akkor én vagyok a szar szemét, mert kötözködök, ahelyett, hogy nyugton k lennék.


2020. júl. 16. 07:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezen nincs mit ragozni, egy önző szar köcsög. A saját gyerekére sajnálja a pénzt, de saját magára a többszörösét nem. Mi az h neki jár évente egyedül a kiruccanás? Ne vicceljünk már, itt tényleg felmerül a kérdés, hogy ez normális-e?
2020. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

MIért nem váltok el? Nyilvánvaló, hogy már nem szeret.


Első körben jelentsd be, hogy ti is nyaraltok a gyerekkel, nélküle.

Nem nyafogva, tényszerűen.

Ha nincs jogsid, menjetek vonattal, vagy busszal!

Ha hisztizik, mondd neki, hogy te sem hisztizel, amikor egyedül megy, most ő is fejezze be!

Egyébként ő tart el? Mert csak olyan feleségek viselkednek így, akiknek semmi jövedelmük sincs. Ha így van, akkor nyilván pénzed sincs - ez esetben előbb keress munkát, dolgozz és lesz pénzed, és el tudtok majd menni nyaralni.

2020. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

5: Az a hobbija, hogy leszóljon téged, ez egy bántalmazó kapcsolat.

Hagy el a francba.

2020. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs ilyen oda megyünk és olyan programot szervezünk amire pénzünk van de együtt a gyerekekkel családként.Egyenjogú partnerek vagyunk a házasságunkba jóban rosszban de együtt és a 15 év alatt kijutott mindkettőből de megoldottuk közösen.
2020. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen családot de ott a pasi nagyon jól keres. Ahogy megszületett az első gyerek egy hónapra Amerikába ment a férfi egyedül feltöltődni. XD

Azóta is neki járnak kiváltságok, luxuscikkek, a nő jóval szerényebben él.

2020. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, egyenrangú felek vagyunk.

Te viszont elèg rosszul választottál. Règebben is már latszódhatott ennek nyoma, csak nem ilyen erőteljesen, ès nem vetted èszre a jeleket.

Most vagy az lesz, hogy elhagyod a fenèbe. Vagy a sarkadra állsz, leszrod amit nyivakol neked arról, hogy mi drága, mi nem fèr bele, meg szerinte neked mit nem szabad, ès èled az èleted. Hátha èszhez tèr, mert látja úgy sem tud korlátozni, vagy ha nem segít elválsz.

Vagy eltűrsz mindent, ahogy eddig is tetted, èled sanyarú sorsod egy bántalmazó kapcsolatban.

Èn szerintem első menetben a második verziót választanám. De ehhez az kell, hogy felszívd magad, bevedd a leszrom tablettát, ès következetesen tartsd is magad hozzá.

2020. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Minden egyes alkalommal, mikor ilyen történetet olvasok, valami miatt úgy érzem, hogy itt már k*rv@ra nem szereti a férj a feleséget (vagy fordítva, a leírástól függően). Nem is értem, hogy minek együtt maradni egy ilyen kőbunkó, önző darab szarral. De hogy a kérdésre is válaszoljak: ott van, ahol az egyik fél megteheti, hogy zsarnokoskodjon a másik felett. Sajnos elég sok ilyen házasságot / kapcsolatot láttam. De emiatt nehogy azt hidd, hogy ez a normális.
2020. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem, tudom, hogy ez nem normális. Csak nincs kiút jelenleg belőle.
2020. júl. 17. 20:18
 19/22 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Akkor csak annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz abba az irányba haladni az életeddel, hogy legyen. Dolgozol, vagy még otthon vagy a gyerekkel? Van családod vagy valaki, aki tudna segíteni?
2020. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Dolgozom. Viszont nincs senki, aki segítene.
2020. júl. 17. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!