Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fáj a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a feleségemnek, hogy az utóbbi hónapokban összebarátkoztam az első férjével és elég szoros baráti kötelék alakult ki köztünk?

Figyelt kérdés
Mikor a volt férje, a mostani legjobb haverom megjelenik nálunk, a feleségem mindig a szobájában vagy a konyhában piszmog, alig akar bejönni köszönni a haveromnak. Rengeteg közös programot csinálunk a haverral, szóval jó lenne, ha szívélyesebben fogadná, és végre hozzászokna ahhoz, hogy a jövőben egyre gyakrabban fogja nálunk látni, mert én ragaszkodom a haveromhoz.

2020. júl. 11. 19:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon nem helyén való akármennyi ideig is voltak házastársi kapcsolatban. En is nagyon kellemetlenül érezném magam a feleséged helyében.Minimum annyi tiszteletet megérdemel tőled hogy ne az otthonotokba fogadd illetve hármas akárhanyas összejövetelen találkozzon vele.Teljesen érthető a feleséged reakciója.
2020. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez nagyon nagy tiszteletlenség a feleségeddel szemben.A saját érzéseidet helyezed előtérbe és nem gondolsz bele neki ez mennyire kellemetlen.

Kritikán aluli,hogy még te picsogsz amiatt,hogy nem tud egy légkörbe lenni azzal az emberrel,akire ha ránéz csak a múlt rossz dolgait,egy tönkrement kapcsolatot látja és ezekkel az érzésekkel minden alkalommal szembesülnie kell,amíg te jól szórakozol az adott emberrel,aki fájdalmat okoz a feleségednek a jelenlétével.

2020. aug. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
41%
Lehet még mindig kívánja és zárt attól, hogy látszana rajta
2020. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!