Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fáj a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a feleségemnek, hogy az utóbbi hónapokban összebarátkoztam az első férjével és elég szoros baráti kötelék alakult ki köztünk?

Figyelt kérdés
Mikor a volt férje, a mostani legjobb haverom megjelenik nálunk, a feleségem mindig a szobájában vagy a konyhában piszmog, alig akar bejönni köszönni a haveromnak. Rengeteg közös programot csinálunk a haverral, szóval jó lenne, ha szívélyesebben fogadná, és végre hozzászokna ahhoz, hogy a jövőben egyre gyakrabban fogja nálunk látni, mert én ragaszkodom a haveromhoz.

2020. júl. 11. 19:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Troll a nagymamád térde kalácsa. Inkább azt mondd meg, hogy vegyem rá a feleségemet, hogy legyen egy kicsit kedvesebb, barátságosabb az exférjéhez, és ne mondjon róla rosszat előttem, mert én nagyon szeretem őt (a haveromat), és nem tűröm, hogy bárki is ítélkezzen felette vagy barátságtalan legyen hozzá.
2020. júl. 11. 20:06
 12/33 anonim ***** válasza:
79%
9 Ha egy pasi vissza akar térni, és vissza akarja hódítani a libát, akkor lepedőakrobatává szokott válni:D Ha eléri a célját, akkor huss, eltünik a bika, és marad a régi.Ennyire nem ismered a saját nemed?
2020. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
Troll vagy, esetleg értelmi/érzelmi fogyatékos. Az utóbbi hónapokban összebarátkoztál egy pasival, aki ugye a feleséged exe. És te egy elvárod, hogy egy pasival, aki pár hónapja a barátod, a feleséged, aki az ő exe, jópofizzon, sőt. Rosszat sem mondhat róla, mert te szereted őt. Értem én, hogy látens meleg vagy, de azért gondolj már bele kicsit, ki mellett köteleződtél el. Lehet haverkodni házon kívül, de ízléstelen elvárni a feleségedtől, hogy az exével (akit egyébként nem szível) jópofizzon. Ha nem látod, mi ezzel a baj, akkor nagy baj van a fejedben.
2020. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
11 A haverod nyomul az exére, te pedig hülyére vagy véve.
2020. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem akartam eddig a teljes történetet leírni, nehogy olvassa a feleségem vagy a haverom, de a rosszindulatú kommentek miatt le kell írnom. Nincs köztük már semmi, nem is volt, mert a srác pont a házassága alatt jött rá, hogy meleg, csak a fiúkkal szereti a szexet. Ezért váltak el 10 hónap házasság után. Még mielőtt valamelyik jóindulatú kommentelő kombinálna, közlöm, hogy köztem és a haverom között nincs "olyan" kapcsolat, én full heteró vagyok. Viszont senkivel nem értettem meg magam úgy intellektuálisan, mint vele. Hihetetlenül sokoldalú és művelt srác.
2020. júl. 11. 20:15
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exednek ez egy sokk lehetett, és nem akar ezzel nap mint nap szembesülni. Továbbra is azt állítom, hogy minimum érzelmileg vagy nyomorodott.
2020. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ha sokk volt, ha nem, ez már elmúlt régen. Ezt el kell felejteni, le kell neki is zárnia magában. Új lappal kell indítani mindent, nyisson újra a srác felé ő is mint barát. Ami elmúlt, az elmúlt, azzal nem kell foglalkozni. Kriptába vele! Vége! Réges-régen elmúlt. Tiszta lap - ez a jelszó. Ezt mondogatom neki. Ő meg úgy viselkedik, amikor a haverommal a nagyszobában sörözünk, mint a duli szamara, vasvilla szemekkel mered a haveromra.
2020. júl. 11. 20:24
 18/33 anonim ***** válasza:
93%
Én téged dobnálak ki a fenébe. Szegény nő, ha nem kamu az egész, jól beválasztott veletek.
2020. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
De miért kötelező Magyarországon utálni az exeket? Én ezt sose értettem. Én minden exemmel a mai napig boldogan találkozom, puszival üdvözöljük egymást. Én olyan parasztságnak tartom, ha valaki utálja az exét. Gesztesi Károly összes volt felesége ismerte és kedvelte egymást. Bodrogi feleségei is így voltak.
2020. júl. 11. 20:47
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom az exemet, most festette ki nálam a lakást az ex férjem, jókat dumáltunk, viccelődtünk közben. De ha valakivel nem így szakítok, vagy rossz emlékeket ébreszt bennem, vagy mint a nejednél, hogy kb becsapta őt, hazudott neki, kiderült, hogy a férfiakat szereti, mégis elvette őt stb. Akkor azért jogom van azt mondani, hogy nem akarom vele tartani a kapcsolatot. Esetleg a precedens alapján azt gondolnám, hogy te is meleg vagy, pláne ezzel a dumával, hogy szereted, meg senki nem mondhat rosszat rá. Pár hónapja ismered, neki már régen az exe. Ha ez nem ordas nagy kamu, állítsd már le magad, és döntsd el, tiszteled-e a feleségedet annyira, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe.
2020. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!